Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlanátok...

William Tell kérdése:

Milyen kutyafajtát ajánlanátok sportoláshoz?

Figyelt kérdés
Futás a település határában, földúton vagy kerékpározáshoz ugyanitt.

2016. febr. 24. 11:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
Vizsla. Szerintem a legjobb futáshoz és bicajozáshoz.
2016. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Ez alapján szinte bármilyet. Kicsit konkrétabban leírhatnád az elképzeléseidet, meg hogy mit tudsz neki nyújtani.
2016. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mit tudok neki nyújtani? Chappy + valami akciós tescós kutyakonzerv. :D :D :D Német juhász megtenné erre a célra?
2016. febr. 24. 11:52
 4/28 anonim ***** válasza:
29%
Első vagyok. Én juhászkutyát nem javaslok. Bár valószínűleg én vagyok a béna, de nekem juhászkutyám van, akit eddig bármire meg tudtam tanítani, de a velem való együtt futásra nem. Játéknak veszi és terelni kezd. Képtelenség tőle futni.
2016. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
Chappy+ akciós konzerv? Ha ilyen szeméttel eteted, akkor ne tarts kutyát. Amúgy sem csak a kaját kérdeztem. Mennyi mozgás naponta, kint vagy bent lenne, vinnéd-e suliba, nagy vagy kistestűt keresel, vannak-e gyerekek vagy mas állatok a családban stb.
2016. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%
Négyes, igen, te vagy a béna, ha ezt nem sikerült megtanítani.
2016. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%
Csak ezt nem sikerült megtanítani és a suliban az összes (igen, az összes!) juhászkutyánál probléma volt, úgyhogy gondolom ez ösztönszinten megy.
2016. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%

juhászkutyám van és úgy húz futás közben mint egy szánhúzó. ha nem összekötve futok vele, akkor is fut elől. szóval te vagy a béna, nem a kutyának kezelhetetlenek az ösztönei.

kérdező, nulla adatod adtál meg magadról a biciklizésen és azon kívül, hogy mocsokkal akarod etetni a kutyádat, amibe nagy valószínűséggel bele fog pusztulni. kicsit konkrétabb lennél, tudnánk segíteni.

2016. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
dobermann , vizsla, dalmata.
2016. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Volt német juhászom és mudim is. Ők is próbáltak terelni. Egyszer. Akkor gondoskodtam róla, hogy elmenjen a kedvük az ilyesmitől. Emellett a mudival versenyszinten tereltem, tehát volt ösztöne rendesen, de fegyelmezéssel meg tanítottam, mikor terelhet és mikor nem. A pásztor mellett dolgozó kutya sem terel folyamatosan, ha állatot lát, tudja, hogy hagynia kell őket legelni és csak szükség esetén avatkozna bele. El is törné a hátán a botját a pásztor, ha nem így lenne.
2016. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!