Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya szereti az...

Minden kutya szereti az almát, a gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem, ahogy van olyan ember, aki szintén nem szereti az almát. Ez teljesen változó. Az én kutyám imádja a sárgarépát, mazsolát, uborkát, banánt, almát, körtét és még sok mindent, de ez a favorit kategória.

Csak ezzel vigyázni kell, mert a kutyák szervezete sokkal nehezebben bontja a rostot, aminek végzetes következményei lehetnek.

2008. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
96%
Dehogy!! a mienk pl.utált a dinnyén kívül minden gyümit!
2008. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Csak egyetlenegy kutya szereti a gyümölcsöket.A repülőkutyák:

[link]

2008. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Az én kutyám a banánt imádja,de képes egy egészet is megenni.Ami a szüleimnél van kutya ő az összes zöldséget megeszi mint például: karalábé,sárgarépa.
2008. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
A mi kutyusaink (németjuhász, puli) nemigazán eszi az ilyesmit. Viszont a diót imádják. Főleg most, hogy hullik a fáról :) A párom nővérének a bichonja egyszerűen megveszik az almáért. Sőt lopja a kertből a paradicsomot és a szőlőt is.
2008. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
A mi kutyánk szereti. Dió, alma, körte, eper - ezeket imádja. Végül is eddig az összes kutyánk szeretett valamilyen gyümölcsöt, de biztosan van, amelyik nem. Olyanról is tudok, amelyik csak és kizárólag a húsos kutyaeledelt falja, semmi mást, még házikosztot sem.
2008. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem vizslám van! Mindenféle zöldséget szeret, kivéve a krumplit. A gyümölcsöket pedig egyenesen imádja! :) A szőlő csak úgy ropog a foga alatt :) A banánt viszont csak turmix-ban szereti! De nem minden kutya ilyen "mindenevő". Attól függ szerintem, hogy mihez lett szoktatva kiskorában! Amit mi ettünk mindenből kapott egy falatot. Ami izlett neki azt megette, ami pedig nem azt kiköpte! De kevés kaja volt ami nem tetszett neki! :D
2008. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
64%
Nekem yorkiim wan ami elég kényes kutyus,deh az almán kíwül semmit nem esziik meg..Pediig már sokfaytát próbáltunk:)
2008. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is yorkim van.kettő is,mindent adtunk nekik mi is,de nem kell semmi gyümölcs,zöldség.kiköpk.viszont multkor cukkini is volt a pizzán,és azt megették(tuti azért,mert sajtos volt):-)
2008. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
a mi boxerünk a meggyet szereti. nagyon vicces volt, mikor maga "szüretelte", ugrált fel érte a fára :D szegény, mostanában megint keresi, nézegeti a fát, de hát már nincs rajta :)
2008. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!