Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki kutyas Svedorszagbol?...

Valaki kutyas Svedorszagbol? Svedorszagi kutyasokat keresek!

Figyelt kérdés

Stockholmban lakunk ferjemmel, fiatalok vagyunk. Nem ismerek egy magyart sem, elegge unalmas az elet.

Egy honap mulva kutyat szeretnek venni, talan egyutt is setaltathatnank a jovoben :)


2010. márc. 31. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Växjo-ben élek. Kicsit messze van tőled, de azért gondoltam leírom:)

Egy skót juhászom van és egy amstaffom:)

Te milyen kutyust szeretnél?:)

2010. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D:D:D Yorkit.

Habar itt a "divat", ahogy eszrevettem, a Pitbull meg az Amstaff. Itt stockholmban minden sarkon ilyet latni. Pont azota kedveltem meg oket, amiota kint vagyok. Ha nem panelban elnenk es idosebbek lennenk, akkor mi is talan vennenk, de egyelore tul nagy felelosseg, ugyhogy egy kisebbnel dontottunk. A yorki mar amugy is evek ota a szerelmem. Szeretnek vele kutyasuliba jarni majd.

Sajnalom, hogy olyan messze laktok :( Vicces lenne osszejonni es nezni, ahogy a yorkim szetszedi az amstaffot :D (csak viccelek)

2010. ápr. 1. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nem tudtam,hogy rajtam kívűl élnek itt magyarok én is Stockholmban lakok 7éves koromtól,27 vagyok mára tökéletesen beszélem a nyelvet,ámde hiányzik,hogy magyarokkal eldumcsizzak kicsit.Nekem bichon havanesem van.
2010. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia 27 éves!

Nézz szét a svédországi magyarok fórumon, majd meglátod, mennyi magyar él kint és egyre többen akarnak menni oda, mert itthon már lassan se munkánk, se semmink nincs.

2010. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A se munkank se semmink reszre reagalnek :) Svedorszagban nagyobb a munkanelkuliseg, mint Magyarorszagon. Itt valami 9%, Magyarorszagon asszem csak 7.

Szeptember ota vagyunk kint parommal es semmi melot nem sikerult talalnunk, pedig en csak egyszeru rakaritast keresek :)

Mar kezd gyanus lenni, hogy mi vagyunk ennyire balf@szok :)

2010. ápr. 7. 12:08
 6/6 A kérdező kommentje:

Rakaritas helyett takaritast akartam irni.

En nagyon szivesen talalkoznek veled, habar meg nincs kutyam, de ha osszejonnek a dolgok, akkor par het mulva lesz. Szerintem vegyuk fel a kapcsolatot, irok privit!

2010. ápr. 7. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!