Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitöl lehet? Esetleg mit...

Mitöl lehet? Esetleg mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Bachon kiskutyám van.Most lesz 7hetes.ma elkezdett menni a hasa.junior ropit kapott leaztatva meg picike falatokba felvágottat.(nem sokat)

2016. febr. 25. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Milyen junior ropit? Felvágottat minek adtál hozzá? Mióta van nálad a kutya?
2016. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Vasárnap óta.mert reggelire felvagottat kapott ebedre vacsorára pedig pedigrejt.de azt mondtak szabad neki. Itt is megkérdeztem és úgyszintén írták :)
2016. febr. 25. 21:32
 3/20 anonim ***** válasza:
Miért van nálad a kutya 6-7 hetesen? 8 hetes koráig el se hozhattad volna. És felvágottal eteted? Még jó, hogy megy a hasa... JÓ minőségű kölyöktáppal kéne etetni, nem szeméttel.
2016. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Attól függően, hogy a tenyésztő (szaporító) mivel etette, neked is azzal kellett volna elkezdened etetni, és ha akarod, szép fokozaton átszoktatni másik tápra (belekeverni a régibe az újat, fojozatosan növelve az új mennyiségét, régiét pedig csökkentve), ezért megy a hasa is, mert gondolom ez nem így történt.
2016. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jaj.

Vegyél neki jó minőségű, neki való tápot, és azzal etesd (pl. Fresnapf áruházban, vagy rendelhetsz a netről is). Felvágottat, pedigrét és hasonló tápokat ne adj neki. Persze, hogy megy a hasa. Ezek csak erre jók, tápértékük nulla, a felvágott kimondottan káros is.

2016. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Először is tudni kellene, mit evett ahonnan elhoztad?

Másodsorban nem adunk ilyen kicsi kutyának felvágottat. Az neki zsíros, fűszeres, még szép, hogy fosik.

2016. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én ezt nagyon jól tudom.De a tenyésztők így csinálják sajnos. Mások is elvitték már 6hetesen is és már 2eves.külföldön vagyok most jottem vissza vele.Most kapja a második oltást jövő pénteken.irnál nekem név szerint mit adhatok neki?
2016. febr. 25. 21:38
 8/20 A kérdező kommentje:
Táppal etették.Most kérdeztem meg.mert én nem a tenyésztőtöl vettem hanem egy ismerősöm anyukajatol mivel szombaton került hozzá de épp szombaton meghalt a férje és nincs idegzete gondozni:/tegnap tudtam meg kitől vették
2016. febr. 25. 21:49
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem, a tenyésztők nem így etetik, és nem is adják el a kölyköket 8 hetes kor előtt.
2016. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De igen :) baris nálunk vajdaságban 6het :)magyarországon más minden .szigorúak a szabályok stb.én allatorvossal is beszéltem szóval itt valóban az a normális :) én sem tudtam
2016. febr. 25. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!