Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám mit csináljak?

Meghalt a kutyám mit csináljak?

Figyelt kérdés
A kezeim között halt meg a kutyám. Szegénykémnek vese vagy máj gyulladása volt holnap kellet volna visszamenni kontrollra de pár perce a kezemben halt meg. Éreztem a szívének az utolsó lüktetését. Annyira rossz! Most mit csináljak hogy ne érezzem magamat ennyire szarul? Meg mit csináljak a kis barátommal? Max 2 nap múlva tudjuk eltemetni addig mit javasolnátok?

2016. febr. 26. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Ásd el, mást úgyse tehetsz.. Feltámasztani nem tudod.
2016. febr. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
2 nap múlva? Hogy hogy? Minden esetre, egyrészt részvétem, másrészt, átérzem, velem volt ugyan ilyen, csak macskával. Először is keríts szegénynek egy dobozt, vagy valamit amibe beleteheted... Csinálni bármit csinálhatsz, jobban úgy se leszel, azon csak az idő segít, és az, ha már eltemeted szegényt.
2016. febr. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Ha Fővárosi vagy, az illatos út vállalja az ilyen eseteket.

Egyébként, nekem az ilyen esetet, legalább 5 éve nem sikerült elfelejtenem... De erős a gyanúm, hogy jóval több éve történt.

2016. febr. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sajnalom ami tortent, es megertelek nekem is vannak kutyaim. az egyik nekunk is a kezunkben halt meg leukemias volt es elaludt. gyaszold meg szegeny kis baratodat, sajnos tanacsot adni nem tudok gondolom azert problema mert nem kertes hazban laktok a temetese, en meg kulfoldon elek nem ismerem az otthoni viszonyokat. Egyebkent talan egy kis vigaszt nyujt hogy ez a szamara is "legszebb" halal hogy a szeretett gazdi oleleset erezte utoljara, es vigasztaljon teged is hogy te kiserted ot at a szivarvanyhid tuloldalara.
2016. febr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

A helyedben elég gyorsan eltemetném. Nem rosszból,de oszlásnak fog indulni :S

Vidéki rokon,ismerős?


Mi is városban lakunk,panelban. Mikor el kellett altatni a kutyánkat akkor mamámék telke melletti erdőbe temettük el,bele raktuk egy dobozba,nagybátyám ásott egy mély gödröt,majd bele raktuk. Pont egy fa tövében van,ha kimegyünk a telekre,akkor mindig megnézzük,vagy teszünk oda egy virágot.


Sajnos csak az idő segít ezen,nálunk már 7 éve annak,hogy elment,de még mindig könnybe lábad a szemem,illetve ha szóba hozza vki akkor össze szorul a szívem,sírhatnékom van.Bár azért már jobban tudom kezelni.

Idő tényleg sokat számít.

2016. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!