Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foresto bolhanyakörv érvényess...

Foresto bolhanyakörv érvényességi kezdete mitől függ?

Figyelt kérdés
Kibontottam egyet, de rájöttem, hogy mégsem kell még most rátennem a kutyámra, csak pár hét múlva..elvileg 8 hónapig érvényes, örülnék, ha csak 1 hónap múlva "kezdődne" a 8 hónap, akkor kihúzná télig..mitől függ az érvényesség kezdete? Onnantól kezdve, hogy kibontom a csomagolásból, vagy h ráteszem a kutyára és elkezd belőle "áramolni" az anyag?

2016. febr. 28. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogyan kibontod elkezd belőle "áramolni" az anyag szóval onnan számítva.
2016. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
ha kibontod, már ennyi volt. de hidd el nekem, hogy amúgy sem hat 8 hónapig. ha hetet kibír, már örülhetsz :(
2016. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ráraktam a kutyámra 1 hónap múlva ott volt benne a kullancs rá 5-6 hétre meg a bolha... Na ennyit a méregdrága nyakörvről. De igen a felbontástól számított állítólagos 8 hónap.
2016. febr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

a nyakörv nem elriasztja a kártevőket, hanem, hanem ha egyszer belemegy, megakadályozza, hogy kárt tegyenek az állatban

de hát, csak olvasni kéne egy kicsit...

2016. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azért amikor rendesen megszívott, élő kullancsot találok a kutyámban a friss, de nem egynapos méregdrága nyakörv mellett (és igen, el tudom dönteni, kb. hány napja van benne a dög, mire megtalálom), akkor nem leszek boldog......
2016. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48 óra elteltével fejti ki a hatását...
2016. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"friss, de nem egynapos" = nem abban a percben vártam a hatást, hogy ráraktam. egy hónapja volt rajta, fürdeni nem fürdött, esőben nem ázott el. rendesen érintkezett a bőrével, figyelek erre. a kullancsok határozottan éltek és "ledobás" előtti állapotban voltak, nem akkor kezdtek el szívni. kidobott pénz volt. nem most kezdtem, én tudom, hogy mit beszélek ;)
2016. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves negyedik válaszoló az én kutyám babéziás lettt a kullancstól ami egy halálos betegseg és közben rajta volt a nyakorv na még hogy nem tesz kárt a kutyában!!
2016. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és ezt kellett küldeni privátban is? :)
2016. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja :)
2016. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!