Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetnéd a kutyádat, ha...

Mivel etetnéd a kutyádat, ha a pénz egyáltalán nem számítana?

Figyelt kérdés
Mondjuk igazán gazdag vagy és azt akarod, hogy a lehető legtovább éljen egészségesen. Melyik táppal? Vagy mindennap főtt csirkemell-rizs kombóval? Vagy..?
2016. febr. 29. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen felvennék egy szakácsot, aki változatos, húsban gazdag étrendet állítana össze és elő neki :D
2016. febr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ne hülyéskedj már 😃

Komolyan kérdezem.

2016. febr. 29. 20:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyers hússal etetem a kutyám, de ugye alaposan megnézem az árakat. Viszont ha gazdag lennék, akkor csak háztáji, saját magam nevelt (nyúllal, kacsával, marhával, kecskével stb..) állatokkal etetném. Mert akkor tudnám biztosra, hogy azok az állatok mit ettek, és nem nagyüzemben élték le az életüket betegen.
2016. febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Barf étrend szerint. Igaz, ehhez nem kell gazdagnak lenni.
2016. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Lehet házikosztot főzni neki. Én is ezzel etetem a kutyámat, de nemcsak azért, mert a kutyakaják drágák, hanem, mert azok egészségesebbek. A kutyám jobban szereti a főztömet, mint a száraztápot, mert úgy falja!


Többnyire tésztából készült ételeket szoktam neki készíteni. Teszek bele húst, zöldséget, rizst (egy marékkal). Mindennap más-más fogást főzök neki.

2016. febr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hússal.
2016. febr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazzal, amivel most (BARF), csak vennék egy-két marha nagy fagyasztót a kutyáknak, és fizetnék valakinek, hogy előírás szerint porciózza ki nekem a havi adag húst meg zöldséget helyettem :D
2016. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Maxitabi ***** válasza:
100%

3-as és 7-es válaszoló már lelőtték az én válaszomat!

Friss bio vad és marha, kacsa, bárány, csirke stb hússal, zöldséggel, hallal és egy külön hűtőkamrával, állatetető asszisztenssel....:))

2016. febr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Barfozok, de maradnék ennél. A legjobb minőségű gyümölcs/zöldséggel, ami mind Bio, és előző nap még mondjuk Afrikában lógtak a banánfáról, vagy Mangófáról pl.

Húsból Bio minden, nem ez a táppal génmódosítással felhízlalt csirke, stb. Plusz hal-napkor Lazaccal :) Vadlazaccal :)

2016. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, pont a vadlazac az, amit nem szabad a kutyának adni, az okára nem emlekszem, de barfos csoportban többször volt erről szó. Tudom, kicsit drága kutyaeledelnek, csak leírom, mert ki tudja, kinek ad ötletet a dolog, gazdagok is nézhetik az oldalt. :D
2016. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!