Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát válasszak?

Milyen fajta kutyát válasszak?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretnék kutyát de eddig nem engedték mert kicsi voltam hozzá (apukám szerint) de most megengedte úgyhogy mostmár nem csak álom lesz és így

hogy élesbe kell választanom már nem is olyan könnyű ezért kérem a segítségeteket .16 éves fiú vagyok aki nagyon szeret futni sétálni kirándulni ezért sportos kutyát szeretnék ami könnyen tanul.

Más kutyákkal jöjjön ki de ne engedjen be mindenkit a házba tudom ez nevelés kérdése de fajtafüggö is .Azt szeretném hogy (csak) én legyek a falkavezére azaz ”egygazdás” kutya legyen .Gondoltam malionisra ,német juhászra de várom ötlleteiteket.Válaszaitokat előre is köszönöm!



2016. febr. 29. 21:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Beagle nem tudom leírni, de azok cukik bár nem igazán sportosak. Ha nekem lehetne mèg egy kutyám tuti dalmatát szeretnèk. Azon nagyon különlegesek ès milyen ritkán látjuk őket az utcákon:)

Nekem keverèk kutyusom van. Csak úgy bedobták hozzánk, amúgy sose lehetett volna kutyám. Bellának hívják. Bellus sportos, bírja a strapát, folyton csak sètálna, kis cuki barna, közèp magas ès folyton csak szaladna, jatekos. :)

2016. febr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Most visszaolvastam amit írtamxd bocsi este van már

A szóismètlèseket ne vedd figyelembe

Ès azok* azon helyett:)

2016. febr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha lakásban tartod, akkor ajánlom a német boxert.

1. csöndes

2. sportos, tanítható

3. ha kell erős és bátor testőr

4. humoros

2016. febr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem fogadsz örökbe? Ismerősöm is befogadott egy árva kiskutyát, a testvéreivel kidobták az utcára őket, majd a menhelyen találtak egymásra és nem csak szép, de nagyon szuper kutya is lett belőle:

[link]


Szerintem te is menj el egy menhelyre vagy nézelődj a neten, mindig vannak gazdikereső kutyusok, biztos találnál olyat, aki megfelel.

2016. febr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
Fogadj örökbe egy kölyköt! Megmenteni az életét sokkal jobb érzés mint vásárolni egyet.
2016. febr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

Szia. Szerintem is jó választás lenne egy német juhász, ajánlani tudom még a boxert és a dobermant is :)

A doberman az igazán egy gazdás! :)



(Majd irj ha választásra került a sor )

2016. febr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Menhelyi keverék. (Igen, vannak kölykök is, nem is kevés.)
2016. febr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nincs semmi elképzelésed, akkor tényleg fogadj örökbe!

Ez olyan mikor millióan naponta írnak, hogy milyen kocsit is vegyek?


Nincs semmi elképzelés? Álom? Egy kutyut, nem pár napra veszel magadhoz, hanem sok évre!


Tényleg tök idegenekre bízol egy ilyen fontos dolgot?

2016. febr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
4-es! Extra szép kutyát linkeltél! Számomra félig német juhász félig malinois, de bármi legyen is nagyon-nagyon szép!!!! :)
2016. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ne fajtát keress.


Menj be egy menhelyre, mondd el hogy miket tudsz nyújtani a kutyának és kábé milyent szeretnél, és a lehetséges opciók közül választasz egyet.


Egy fajtatiszta kutya 100.000 forintnál kezdődik, ami ennél olcsóbb (10.000 forint körül?) és "fajtatiszta" az valójában szaporított, nagy esély van rá hogy például amit törpe snacinak veszel meg, arról kiderül hogy óriás schnauzer.


Fajtamentőknél is próbálkozhatsz, ott nem tudom mik a feltételek.

2016. febr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!