Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt? Hogy...

Miért csinálja ezt? Hogy javíthatnék a helyzeten?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a kutyám 1 hét alatt már másodszor pisil be. Egyébként szobatiszta, 6 éves keverék. 1 éves kora körül került hozzánk, ha jól emlékszem, már akkor is szobatiszta volt.

Nagyanyám szerint "bosszúból" csinálja. De nem hinném... Mindene megvan, jóltáplált, mindig van tiszta vize, játszunk vele, fésüljük... Mi lehet a baj?

Szokta jelezni, ha ki kell mennie. Most meg simán bepisilt. Anyám már eléggé ideges.

Mit tegyek? Hogy lehetne megnevelni? Vagy beteg lehet?

Teljesen tanácstalan vagyok... Néha-néha bepisilt, de ez az utóbbi időben már sokadik. :(


2016. márc. 1. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos. Az én kutyám 9 éves volt, amikor ilyet csinált. Elvittem állatorvoshoz, és kiderült, hogy gyógyíthatatlan daganata volt, sajnos el is kellett altatni nem sokra rá. Én nem mondom, hogy ez egy nagyon valószínű eset, de egy vizsgálatot megér.
2016. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet felfázás, vagy más húgyúti probléma, szóval tessék meglátogatni az állatorvost.
2016. márc. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy írták a többiek is, állatorvos.


Egyébként miért állna bosszút a kutya? Utóbbi időben rosszul bántatok vele vagy bántottátok? Mert akkor lehet idegi alapon is.

2016. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem bántottuk, dehogy is!

Nem tudom elvinni, mert nem mehetek sehova, beteg vagyok. :/

2016. márc. 1. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

És a szüleid vagy valaki? Figyelj, ilyen nincs, hogy nem tudom elvinni a kutyát. Vállaltad érte a felelősséget, nem? Akár esik, akár fúj. Ha ágyhoz kötött beteg vagy, és mondjuk nincs senkit, akkor is lehet megoldás, ha pl szólsz állatvédőknek, megmondod, hogy kifizeted az úti költséget, akkor BIZTOS, hogy segítenek. Vagy menhelynek. Nem azért állatvédők, mert nem akarnak segíteni ilyen helyzetekben.

Amúgy nem értem, hogy anyukád miért ideges, ha valaki nem akarja a kutyát, ott bajok vannak, mert az a kutyára fog menni...megérzi a kutya, hogy ki az, akinek útban áll, és simán belebetegedhet...:(


Amúgy lehet sok minden, lehet területjelölés is, ha esetleg érez másik kutyát a házban, vagy felfázás, esetleg veseprobléma..

2016. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!