Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondana valaki par mondatot...

Mondana valaki par mondatot arrol, hogy orosz agarat, hogyan lehet lakasban tartani? Hogyan lehet tanitani?

Figyelt kérdés
Az osszes fajtaleirast amit talaltam elolvastam, olyanok valaszat kernem, akiknek van tapasztalatuk a fajtaval.

2016. márc. 1. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nincsen tapasztalatom, de minden kutyának ugyan úgy kell tanítani. Viszont sokkal többet kell ,hogy mozogjon a kutya, lehetőleg nagy területen. Persze ez csak akkor lehetséges ha be is tudod hívni. Egyébként, az hogy milyen mozgékony a kutya nem csak a fajtája adja hanem az energia szintje. Következetes tanítással és sok mozgással sok fajta kutyát lehet lakásban tartani
2016. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Foglalkoztam nemetjuhaszokkal, es oket jutalomfalattal es dicserettel nagyon konnyen tudtam nevelni, de nem vagyok biztos benne hogy az orosz agarnal ez mukodik.
2016. márc. 1. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy varázslat nincs a képzésben :) Ha dicsérni akarod, megdicséred szóban, megpaskolod, szájába dugsz egy jutifalatot - egy a lényeg, hogy a kutya örüljön neki. Ha meg nem csinálja, akkor megcsináltatjuk vele, így lesz nem csak okos, de engedelmes is (nyilván nem trükknél vagy sportnál, hanem az alapengedelmes képzésben). De ez nem fajtafüggő, pont ugyanígy működik a csivava, a tacskó, a német juhász, a KÁJ, sőt, a keverékek is.
2016. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!