Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy lehessen még egy kis testű kutyám?

Figyelt kérdés

Albérletben lakunk budapesten, van 4 db zebrapintyem, meg egy máltai selyemszőrű kutyám (ne úgy képzeljétek el mint egy kiállításra hurcolt divatkutyát) az egyik barátnőméknél ma születtek kiskutyák. (westie-yokshire terrier) 7 kicsi született, eddig mindegyik egészséges, és nagyon aranyos. A kutyám lassan már 6 éves, fiú, de szerintem ha nem foglalkoznánk az új kutyussal sokkal többet, akkor nem lenne vele baja. Anya azért nem szeretne mégegyet, 1. Mert a rokonainknak is volt egy yorkijuk, és az vad, meg ugatós volt (szerintem ez abszolút függ a neveléstől és a bánásmódtól) 2. Hogy "lakásba egy is elég". Apa pedig azt mondja, hogy ezzel (a mostani kutyussal) sem foglalkozunk eleget, pedig Én minden nap legalább egyszer leviszem, de legtöbbször 2x, 3x (télen max 2x) adok neki enni, fürdetem, fésülöm, szeretgetem, takarítok utána (néha bepisil ha nincs időm levinni reggel, de akkor is leviszem amint hazaértem). Aki esetleg véletlenül találkozott westie-yorki keverékkel, elmondhatná a véleményét, hogy mennyire kezelhető, milyen a vérmérséklete, stb...

16 l



2016. márc. 3. 21:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
29.dik válaszolo vagyok. Hát most őszinte leszek, nem tudom. Nekünk az állatorvos ahova járunk azt mondta, ha a kutya szül akkor kisebb az esélye a méhnyakrák kialakulásának :) Nem akarunk belőle tenyésztési kutyát, egyszeri szülést akartunk és az állatorvos erre mondta hogy ez tök jó... Végülis jól sült el,lett 3 gyönyörűség és a mi családunk is bővült egy taggal :))) csak annyi hogy az anya kutya cicijei nagyobbak és kicsit fekete a bimbója :))
2017. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!