Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elütöttem egy kutyát! Mit tegyek?

Elütöttem egy kutyát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 85-90nnel mehettünk barátaimmal külterületen, sötétbe, moziból hazafelé. egy pillanat tört része alatt a sötétben elénk ugrott egy ezüstös színű, közepes testű kutyus. azonnal fékeztem és kormányt rántottam de hallottam hogy koppant és huppan az autó, átmentünk rajta :( azonnal lehúzódtam de SEHOL nem találtuk a kutyát :( a kocsi lökhárítóján látszik, még a kis szőre is ottvan... még az út széli bokrokban is megnéztük dehát nem lehetetlen hogy túlélte és elment???? basszus megrepedt a kocsim eleje és nem találtuk a kutyát!! holnap visszamegyek és keresem mert nem nyugszik bele a lelkem hogy megöltem egy kutyát... vagy éppen kínok között szenved..... létezik hogy túlélte?
2016. márc. 3. 23:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
62%
... vagy éppen kínok között szenved.....
2016. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
54%

Nekünk a macskát ütötték el úgy hogy továbbvágtatott, nem tudtuk megnézni, mert elbújt, illetve nem találtuk. Másnapra előjöhetett, mert a bokrok mellett találtuk meg, akkorra nem élt már, de este még azon a környéken kerestük, de sehol sem volt.


Nem irigyellek, embert ütöttem el, de kutyát sosem szeretnék. De mióta van macskám azt sem.

2016. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találtátok akkor valószinű hogy túl élte,de szenved az biztos. Állatvédőknek irj, ők is segíteni fognak keresni. Mindenképp menj vissza holnap megkeresni hátha meg találjátok. Hol történt a baleset?
2016. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
40%

Biztos, hogy nem várnék holnapig...

Szerencsétlen állat, ott szenved valahol, egyedül....

2016. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
lajosmizse Kecskemét között. holnap mindenképp visszamegyek!! vagy másfél órát kerestük nagy zseblámpával de semmi.... a helyszíntől kb 1 kilóméteres körzetbe de nem értem mert ott csak az út szélén van bokor és körbe földek...
2016. márc. 3. 23:18
 6/40 A kérdező kommentje:
szóltam az állatvédőknek... ha megtalálom ha bőgve is de beviszem egy chipnézésre, mert ha esetleg keresik, tudniuk kell hogy nem él... ilyankor van az hogy mi a *aszért nem lehet vigyázni a kutyákra???? itt zokogok a kutyám nyakában...
2016. márc. 3. 23:23
 7/40 anonim ***** válasza:
72%
Azon gondolkodom 90-el szét lehet-e szakítani egy kutyát... És ezzel arra utalok, hogy ott már rohadt nagy erők ébrednek, olyanról hogy elsétál vígan ne is álmodozz, valeszeg csak berepült a tetem jó messzire a susnyásba.
2016. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%

Én sem értem, hogy jött a képbe a kutya-ember összehasonlítása... Egyrészt nem lehet és nem is kell összehasonlítani, mert mindkettő egy érző lény, másrészt nem erről szólt a kérdés


Nagyon rendes tőled, hogy kerested, de valószínűleg tovább futott, ha nem szenvedett olyan súlyos sérüléseket. Ami sajnos, nem biztos, hogy így van, azt írtad, megrepedt az autó, így biztos nem kis ütközés volt. Azzal tudlak vigasztalni, hogy sajnos előfordul ilyesmi, és nem a te hibád. Valahogy nem érzem úgy, hogy ezzel segítettem, de megpróbáltam.

2016. márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
utolsó! gonosz dolog, de inkább legyen ez minthogy szenvedjen... visszamentünk de sehol nem találjuk!
2016. márc. 4. 00:20
 10/40 A kérdező kommentje:

bocsi utolsó elötti!!

utolsó! de sokat is segítettél... végre valaki aki nem csak azt mondja hogy biztos meghalt stb hanem megnyugtatsz hogy nem az én hibám. köszönöm!

2016. márc. 4. 00:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!