Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanak ha dobozban utazik...

Kutyanak ha dobozban utazik es kistestu vonaton kellene menetjegy?

Figyelt kérdés
Ahany helyen utanaolvastam mindenhol azt irtak hogy dobozban taskaban ingyen utazik, engem megis leszallitottak es jegyet vetettek neki... kinek van igaza?
2016. márc. 5. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, de csak bizonyos jaratokon.


[link]

2016. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsi egy kicsit rosszul ertelmeztem, tehat kutyara igy is ugyis kell potjegy, horcsogre peldaul nem kell


"A kutya szállításáért élőállat viteldíjat kell fizetni. Egyéb kistestű állat viteldíj megfizetése nélkül szállítható"

2016. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ez amugy hol igazsagos? miert ha a kutya befer a macskatartoba akkor fizetnem kell erte mert kutya de ha macska lenne nem kene??? mekkora hulyeseg
2016. márc. 5. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azert talaltak igy ki mert a kutya lehet nagy is es sok helyet foglalhat, es nem akarta a MAV felosztani kiskutyara meg nagykutyara a jegyvasarlast. Ha felosztotta volna akkor is kerult volna valaki aki kommenteljen hogy az o kutyaja nem "annyira nagy", akkor meg mericskelni kellett volna, kepzeld el a jegyellenornel kellet volna legyen kutyamerleg hogy a vitas ugyeket megoldja.
2016. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell tájékozódni az adott társaságnál,akár az ügyfélszolgálatot felhívni :)
2016. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kalauz függő....azt mondod cica, nem fogja kinyitni a dobozt. Egyébként city-n nem lehet utazni vele.
2016. márc. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!