Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol masztiff "első" kutyának?

Angol masztiff "első" kutyának?

Figyelt kérdés
Úgy első, hogy most költöztem külön a szüleimtől és a párommal fogjuk nevelni. Nekem előtte volt 3kutyàm de besegítettek néha a szüleim sétába stb. Páromnak semmi tapasztalata

2016. márc. 6. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

eddig milyen kutyáid voltak?

De ha előtte találtok egy jó sulit, de tényleg JÓ sulit, akkor nincs baj, mert elhordjátok szépen oviba, meg utána még pár képzésre, akkor nem lesz baj. Plusz ne olyat hozzatok el, aki a legdominánsabb (aki először rohan oda hozzád..), mert azzal lehet nehezebb egy pár év.

2016. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bullmasztiff, erdélyi kopó, puli
2016. márc. 6. 17:39
 3/5 A kérdező kommentje:
A bullmasztiff elég nehéz eset volt cicák terén. Nem akarunk cicát de kezelhető ès okos kutyust szeretnénk
2016. márc. 6. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt nem minősíteném első kutyának. :)))


Jó lesz az angol, ha suliba jár, gondosan szocializáljátok (gyerekekre is!!!) stb.

És tudod: nagy testűnek nagyon jó táp, ízületvédővel!

2016. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezért tettem idézőjelbe. Mert az elözőknél szülők is besegítettek
2016. márc. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!