Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy harcban...

Szerintetek egy harcban melyik kutya fajta nyerne? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fajtatiszta Japán Akita Inu vagy a Fajtatiszta Pitbull

2016. márc. 6. 17:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És ti melyik fajtát vennétek meg és miért?
2016. márc. 6. 17:31
 2/14 anonim ***** válasza:

lehetetlen válaszolni. Függ az egyedtől, kiképzéstől stb, meg a szerencsétől is.

És nekem (nem fajtatiszta..) pitbullom van, szóval azt választanám, mert a legjobb kutyám, de majd ha lesz egyszer egy akitám, akkor visszaírok, hogy még mindig pit vagy átálltam az akitához:D

2016. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen garcra gondolsz. Kutyavuadalban egyértelműen a pit bullra szavaznék. De egy pl vad állattal melyik bírná tovább lehet az akitát mondanám mert a pit mindennek neki ront (itt egy domináns harcra nevelt pitre gondolok).
2016. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés beteg lelkű embereknek. A kutya nem erre való.
2016. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A pitbull kisebb, súlyban az akita 45 kg is lehet, a pitbull csak 30 körül, inkább ez alatt. Ilyen alapon az akita.

Nehéz kérdés, egyedfüggő.

De, ha az alapján akarsz kutyát választani, inkább ne vegyél kutyát.

Mindkét kutya szerethető társ, látatlanba nem tudjuk megmondani, melyik illik inkább hozzád.

2016. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egymás elleni harcban gondoltam.
2016. márc. 6. 18:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő jólnevelt nem fognak egymásnak rontani. Ha az akita vam kiképezve ő ,ha a pit ő. Ha mindkettő akkor a pit mivel a pitnek erősebb az állkapcsa és izmosabb is viszont nagyobb az akita, de ez nem ok. Kutyaviadokon szerinted miért pit. Eket "használnak? Inkább ajánlanám neked az amsztaffot, ha a méret de a harciasság is fontos neked.
2016. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Kérdését rögzítettük! A kutyaviadal régóta illegális, és állat kinzás miatt eljárás indult Ön ellen! Hamarosan találkozunk a bíróságon!
2016. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez pusztán kíváncsiságból kérdeztem!Tudom,hogy illegális,meg én is mocsok dolognak tartom a kutyaviadalokat.De akkor miért tettem a nyerni szót feltételes módba és miért tettem ki,hogy mások szerint ki nyerne?
2016. márc. 6. 20:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Jaj istenkém... Haverodnak van az egyik fajtából kutyája és szeretnél rákontrázni? A kutya nem erre való, előbb fel kéne nőnöd.
2016. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!