Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj az, ha a kutyám szeret...

Baj az, ha a kutyám szeret alám bújni?

Figyelt kérdés
Ma a kutyasuliban behívásnál mondták, hogy guggoljunk le, és hívjuk be a kutyát. Az enyém egyből odajött, és amíg a többség próbálkozott, addig bebújt a lábaim közé, és onnan figyelte a csapatot. A feladat végén szólt az oktató, hogy ne hajoljak rá a kutyára, de szerintem ő az hitte, hogy én fogtam meg úgy, nem ő bújt alám. Egyébként ha mellettem van, egyfolytában bújik, a kedvence, mikor féltérden vagyok, ő meg a lábam alá beheveredik, jó szorosan hozzám. Ez baj? Van annak valami negatív jelentőssége, hogy alattam van? Mert én eddig nem vettem rossznak. Puli keverék egyébként, odavan a simogatástól, szeretgetéstől.

2016. márc. 6. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy baj, szeret és bízik benned.
2016. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk az örökbe fogadott szetter-vizsla keverék szokta azt csinálni, hogy ahogy megyünk bebújik a lábunk közé, s úgy jön tovább velünk. Szokta ezt fent a lakásban is illetve lent az utcán is csinálni. Én ragaszkodásnak veszem, mint ahogy azt is, hogyha mosogatok, akkor szinte a lábam alá fekszik.
2016. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából kicsit taplóság, mert mélyen belemászik a személyes teredbe, és alólad ráadásul nemigen tud rád figyelni, merthogy nem lát fel az arcodig. A behívás az behívás, menjen oda hozzád a kutya, figyeljen rád, ne a lábad között heverésszen :)

Vagy a másik eset, ha bizonytalan, és így keres nálad támogatást az indokolatlan félelmére, hogy bebújik alád, hogy te majd védd meg a nem létező veszélytől. Az meg hülyeség, ebben nem kell támogatni.


Az oktatónak meg szóljál ilyenkor, ha nem azt látta, ami történt, mert ő jó esetben ott helyben el tudta volna mondani, hogy mi van, nem kéne nekün látatlanban tippelgetnünk :)

2016. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Az én kutyusom is ezt csinálja. Reggel, amikor kimegyek hozzá és leguggolok, bújik be a lábam alá, tekergőzik, így örül. De máskor is szokta, hogy lehajolok hozzá, odatámasztja a fejét a lábszáramhoz, szinte befúrja a fejét a két lábam közé.

Kicsi kora óta csinálja, mondjuk lassan már akkora, hogy felborít egy-egy ilyen bebújással, de nem bánom :)

2016. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!