Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák chipjét csak speciáli...

A kutyák chipjét csak speciális leolvasóval lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
mondjuk mobiltelefonnal amiben van RFID olvasó? Drága egy ilyen eszköz?

2016. márc. 7. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] De miért van neked ilyenre szükséged?
2016. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mobiltelefonos alkalmazással ez nem megoldható? Mert logikus lenne egyből lekérdeznie az állatorvosnak, mint egy ilyen eszköz, hogy kiírja 20 mp-ig. Gondolom fel kell írni a számot és aztán begépelni a lekérdezőbe, ami kicsit túlbonyolított, persze nem tudom ez milyen technológia, amit a mobilok tudnak-e vagy sem. NFC RFID passz
2016. márc. 7. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szégyen, nem vagyok tájékozott RFID témában, így utána olvastam.

Amit kieszeltem belőle, az az, hogy a leolvasandónak is RFID képesnek kell lennie. Ezt a chip kétlem, hogy tudná. Így marad a cship leolvasó használata.

2016. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]



ez talán tudja, de akkor valószínű ez speckó ipari felhasználású az rfid és inkább a nfc van a jobb mobilokban ami nem kompatibilis ezzel.


Nem tudom nfc chipet lehet-e beültetni a kutyákba.

2016. márc. 7. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!