Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogot keresbek...

Szandy 15 kérdése:

Francia bulldogot keresbek baratomnak : ) hol lenne jo ugy venni h tudjam a kutyusnak semmi baja?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 04:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőtől, de egy ilyen kutyát előre le kell foglalni, hónapokat kell rá várni, az ára pedig 200-300 ezer forint, de még a tenyésztőtől is kifoghatsz beteg egyedet. Miért akarsz neki venni és miért épp ezt a fajtát?
2016. márc. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt van pár kennel:

[link]


Csak törzskönyvezve, tenyészszemlés és örökletes betegségekre szűrt szülőktől érdemes vásárolnod kiskutyát. Ára valóban elég magas, 300 ezer körül.

2016. márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A francia bulldog eleve nem az egészségéről híres. Az ilyen természetellenesre alakított fajtáknak mindig vannak kisebb-nagyobb problémáik. Ha csökkenteni akarod a kockázatot, akkor tényleg felelős tenyésztőtől kell venni, törzskönyvvel, szerződéssel ami kitér az örökletes betegségek esetére is. Aki hajlandó írásban is felelősséget vállalni az általa tenyésztett kutyákért, attól nagyobb eséllyel vehetsz egészséges kutyát. Jobb előre kifizetni a tenyésztőnek párszázezret, mint utólag sokszázezret az állatorvosnak!
2016. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

+ másnak nem veszünk élő állatot!!!

(Csak úgy, hogy ő is megnézi, ez nem derült ki a kérdésedből.)

2016. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzőknek igaza van. Hozzátenném, hogy ha a barátod nagyon akarna kutyát és el is tudná tartani, már lenne neki. Ha nincs, annak oka van és nem valószínű, hogy jól jön ki, ha beállítasz egy meglepi kutyával.
2016. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ugy terveztem h en hopp haza alitok egy kutyussal :) csak gondoltam keresek egy ket helyet ami kozel van es jo es elviszem ... Eddig azert nem volt mert anyja allergias a kutyakra regota akar...most h hozzank koltozott nalunk lehet
2016. márc. 8. 19:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy fajtatiszta kutyáért kilómétereket kell és érdemes utazni! Ha te elmész valakihez, aki szaporít, és elviszel egy kutyát, lehet hogy olcsóbban megkapod a kutyát, de könnyen lehet, hogy beteg lesz, és nem is olyan fajta lesz, amilyet akartál! A kutyát a barátoddal közösen vegyétek tenyésztőtől - aki ugyan 200-300 ezerért árulja a kutyáit, de akkor tutira azt kapod, amit szerettél volna, bár a buldogok eléggé túl vannak tenyésztve, és sokan szaporítják is őket, nehéz jó tenyésztőt találni, akinél valóban egészséges kutyák vannak!
2016. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h nem utaznek csak azert nem a vegtelensegig
2016. márc. 8. 20:39
 9/11 Gaura válasza:
0%

Ez hülyeség, hogy 300 ezer.... én 10 éve vettem a babámat 20 ezer ft-ért... igen 20-ért...

Soha semmi baja nem volt, fülgyulladáson kívül. A mostanit leszámítva... most lehet máj beteg. Nyugodtan vegyél olcsóbban is, csak ajánlani tudom, annyira szerethető természete van. :)

2016. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, meg van aki 90 éves és láncdohányos volt egész életében, de azért a többségnek nincs ilyen szerencséje és nem ajánljgatjuk mindenkinek, hogy "dohányozz nyugodtan, mert van aki túléli". Imádom, amikor ilyen buta emberek osztják az észt!
2016. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!