Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem iszik?

Miért nem iszik?

Figyelt kérdés
A kutyámat 2 hete ivartalanították (holnap megyünk varratszedésre) és azóta csak kb 4x ivott. BARF-ozunk tehát lehet hogy azért sem iszik de nem értem. Előtte sem volt egy nagy ivó de most meg szinte semmit.... JA és amúgy fém tálja van. Próbáltam üvegből és műanyagból is de egyikből sem kell neki. Ha beleteszek neki mellé egy kis joghurtot akkor már elfogadja de nem hiszem hogy egészséges lenne minden nő joghurtot ennie. Egyébként egy 4 kilós tacsi keverék.

2016. márc. 9. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
BARF-nál ez igazából nem meglepő. Ha ott van előtte a víz, iszik annyit, amennyire szüksége van. Az öregem tavaly télen pl. gyakorlatilag nem ivott semmit. A nyers kaja tele van vízzel is :)
2016. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

A BARF miatt van. :) Nekünk 5 kilós tacsi keverékünk van, napi egyszer látom inni, a délutáni 2 órás játék után. Olyankor eszik, iszik, aztán kidől mint egy zsák krumpli. :D


Mi is BARFozunk, azóta van ez így, alig iszik. Ne izgulj, ha elérhető számára a víz, iszik majd, ha szomjas lesz.

2016. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pont az ellenkezője a problémám. Túlissza magát.
2016. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!