Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miniatűr bullterriernek...

Miniatűr bullterriernek mekkora fekhely kell? meg milyen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Minden bullterrier legboldogabb a gazdi ágyában :)

A mienkben pl.kettő alszik.Nagyon fontos nekik,hogy a gazdihoz minél közelebb lehessenek.

Mieinknek konkrét fekvőhelyük sincs,sosem használták.

2016. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahha, akkor ezekszerint egy mérettel nagyobb ágyat kell beszereznünk, nem kutyafekhelyet :D
2016. márc. 9. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
nem a gazdi ágyában! nevelés kérdése hogy hol alszik a kutya! nekem normál méretű bullim van. vegyél neki elösször egy kisebbet, mert egy baba kutya megrágcsálja stb, mosni kell és rongálódik. nekem az eslő ágya 40x50 es volt, fél évesen nőtte ki kb a 40x50 vagy 60 centiset, nem tudom pontosan. Nekem úgy érzi jól magát ha kinyúlhat teljesen,szóval jó nagy kell. Amúgy van egy fotelja és inkább abban alszik vagy a szőnyegen :)
2016. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

85x55cm-es fekhelye van az én abszolút mini bullterrier méretű keverék kutyámnak, ilyen típusú: [link]


Teljesen megfelel neki, azt hiszem ez az M-es méretkategóriába tartozik.

2016. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk még soha semmi bajunk nem volt abból,hogy az ágyunkban alszanak.Lehet lepontozni,a pontozás úgyis teljesen értelmetlen kreténség :)
2016. márc. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2. válaszoló vagyok. Én nem pontoztalak le! Nem szokásom értékelgetni mert mindenkinek meg van a maga véleménye. Nem azt mondom hogy baja lesz a kérdezőnek de egy kiskutyának kell egy saját hely, legalább addig amig felnőtt nem lesz! nagyon sok probléma nevelési probléma adódhat ha nincs tisztázva a sorrend időben. Nekem is feljött az ágyra és most is feljön de csak akkor fa én azt mondom hogy feljöhet. de amint vége a siminek megy is le.
2016. márc. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Természetesen veszünk majd a kutyusnak fekhelyet, nem szeretném ágyba szoktatni. meg gondolom az "együtt alvósok" se kezdettől azok, hanem szép lassan szoknak oda!

Javasoljátok az ilyen kosár formájút, aminek van oldala is, vagy tök felesleges?

2016. márc. 10. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a kosár formájú, mert akkor melegíti az oldalát a kutyának, ha hozzábújik.


A klasszikus fonott kosárral vigyázz, mert hajlamos recsegni, amikor mocorog benne a kutya. Egy műanyag kosár belevaló párnával is jó, de az is, amelyik teljesen szövet/plüss. Csak arra vigyázz, hogy ne olyat vegyél, amiben esetleg karton merevítés van, mert azt mosógépben ugye nem moshatod le.

2016. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Köszi a sok jó tanácsot! Sokat segített :)
2016. márc. 12. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!