Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tápról?...

Mit gondoltok erről a tápról? Josera

Figyelt kérdés

[link]


amióta ezt eszi a kutyám gyönyörű a szőre, és kicsit duci volt, de szépen formálódik! személyes tapasztalatok?



2016. márc. 9. 22:14
 1/6 anonim válasza:
Nekem "szuperérzékeny" a kutyám, ha bármi az allergialistájáról bekerül a szervezetébe (csirke, krumpli, pulyka, pékáru), begyullad a bőre, büdős és viszket neki. Nagy előrelépés volt a bárány-rizs összetételű tápra váltás az addigiakhoz képest, ekkor vettem egy adag Joserát. Nem volt rossz, látszik, hogy minőségi táp, a bőrbetegségekkel foglalkozó állatorvos is hallott már róla, szóval nem egy a sokból ;)Később kiderült, hogy a rizs a fő ludas, így váltottam egy másikra, de ha bírja a rizset, akkor kiváló választás;)
2016. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! Nekem is csirkeallergiás, meg csomó más is. Sorstársak vagyunk! Viszont az én kutyumnak jó a rizs! Ha van itthon rizs akkor néha kedveskedek neki egy kis májkrémes rizzsel vagy hasonlóval. Ritka de néha kell :)
2016. márc. 9. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó táp; én is Joserával etetek, csak én a Festival-lel. :)
2016. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég szemét kategória. Rizs, kukorica, kukoricaliszt... Májkrémes rizs se valami jó kaja, bár látom, hogy azt csak alkalmanként kapja :D A tápok túlnyomó része egyébként abszolút nem éri meg az árát és olyan dolgokkal nyomják tele, amire nem hogy nincs szüksége a kutyának, de még káros is :/


Ha rizst ehet a kutyád, akkor én inkább vennék neki mellé húst és külön főznék neki, sokkal jobb minőségű kaját tudsz neki így összeállítani, mint ha ilyen táppal etetnéd... Nyers etetés is beválhat, de ha a csikre ki van zárva, akkor nehezebb olcsón húst beszerezni.

Ha mindenképp tápozni akarsz, akkor érdemes lenne kipróbálni valami komolyabb tápot, pl. Acana, mert az nincs mindenféle szeméttel telenyomva. Drágább is jóval de hosszabb távon megéri.


Nekem ez a véleményem :)


De ha nektek hosszabb távon is beválik, a kutya jól érzi magát, jól néz ki, akkor meg etesd ezzel, de néha azért bekalkulálhatnál mást is az étrendjébe, marhahúst, esetleg nyulat :)

2016. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoktam neki főzni, de sajnos nincs fagyasztóm... Vagyis van de abba pont annyi hús fér ami nekünk kell... Nagyon érzékeny a gyomra, az acanától ment a hasa.. Nem kicsit. Olyan tápot kell vennem amit itt a városban tudok venni kimérősen mert kicsi a lakás, egy 20 kilós zsákot itt nem tudok eltenni sajnos. Szóval nekem bevált! De köszi a választ :)
2016. márc. 10. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt adom a kutyámnak (bár ő nem allergiás, de szereti), kölyöknek a Kids-et kapta, télen meg a High Enrgie-t, mert kinti kutya.

Mindegyik jó volt neki, szerintem jó táp.

2016. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!