Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lehetett ez?

Milyen fajta kutya lehetett ez?

Figyelt kérdés

A mamámnál volt régen egy elég hosszú 160 vagy még ennél is hosszabb volt. Magasságra kb derékig ért. Szőre szinte olyan kemény volt mint a drót és egész koromfekete volt (csak a feje mögött volt egy pár szál szürke). Nagyon barátságos volt, gazdáját mindenhová elkísérte. Ha félt akkor képes volt kétlábra állni és a mancsaival kinyitotta az ajtót. Hatalmas mérete ellenére nagyon félt a villámlástól, petárdáktól, ezért ha ilyen volt bekéredzkedett a lakásba és lekuporodott a sarokba.

Bocsánat, hogy ilyen tudatlan vagyok de a kutya fajtákat nem nagyon ismerem és a kutyát is kiskoromban láttam utoljára :(


2016. márc. 11. 21:01
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és nagy lelógó fülei voltak
2016. márc. 11. 21:03
 2/7 anonim válasza:
Esetleg valamilyen kopó?
2016. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hosszú szőrű?
2016. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 elwera ***** válasza:
Lehet fekete labrador is, vagy snaucer - ez utóbbit olyanra nyírják amilyenre akarják.
2016. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg keverék lehetett.
2016. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én volt kutyámra mind ez illett de ő csak térdig ért ő drótszőrű tacsi volt
2016. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A labrador mióta ér derékig? Hosszra meg tipikusan rövid kutya. Szerintem vagy keverék, vagy schnauzer lehetett. De abban meg nincsen más szín... szóval keverék.
2016. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!