Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Rottweiler?

Mennyibe kerül egy Rottweiler?

Figyelt kérdés
Ha kenelből veszem kb mennyi az átlagár?Néztem a honlapokat több helyen de vagy nincs eladó kutya vagy rossz az oldal vagy nincs ár.És ezek a kölykök mennyi idősek?A vallaszokat köszönöm.És ha lehet ne irjatok hogy minek nekem roti,meg ilyesmik.Szép napot!

2016. márc. 12. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

8 hetes korban hozható el a kölyök a TÖRVÉNY SZERINT. Aki korábban adja, az szaporító, és törvénytelenül üzletel.

A rotik ára úgy 120-180 ezer forint környékén vannak, ami a párosítástól függ leginkább! Telefonon érdeklődj kölykök után, mert sok tenyésztő nem frissíti a weboldalát.

2016. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100-200 ezer közt vannak, a kölyköket álltalába nem teszik gel az oldalra, fel kell hívni a kennelt hohy mikorra várható a következő alom és lefoglalhatsz egy kölyköt előre. 8 hetes koruk után lehet elhozni
2016. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor el kell kezdenem spórolni :D
2016. márc. 12. 18:20
 4/5 anonim válasza:
10%
Ha szaporítótól veszel akkor sokkal olcsóbb. Persze kockázatosabb is. De szerencsére én nem jártam pórul:) már 3 éve megvan és semmi genetikai baja nem volt eddig. Bár most szegénynek egy csúnya bőrbetegsége van:'(
2016. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Akkor mégsem jártál olyan jól.
2017. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!