Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kivihetem már? Max egy fél...

Kivihetem már? Max egy fél orara elmennénk sétalni. Persze a porazt még gyakoroljuk.

Figyelt kérdés
Bichon kiskutyám van. Most kapta a második oltását szerdan.)macskapestis eélen) ugy hallottam az inyekcio egy hetre hat neki.

2016. márc. 13. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Utána kellett néznem, mi az a macskapestis és miért oltanának ellene kutyát... úgy tűnik bizonyos vidékeken a parvóra használják ezt a kifejezést.

Szóval ha most a 2. parvó ellenit kapta meg, akkor még egy kombináltja hátravan, és majd azután egy héttel viheted sétálni. Addig is leviheted olyan helyre, ahol más kutyák nem járnak, hogy tanulja szépen a szobatisztaságot is, de vigyázz arra, hogy ne egyen-nyaljon össze semmit.

2016. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még egy oltasa van amit veszetseg ellen kap,es akkor kapja a chipet is. nallunk 3ol,tast kapnak.es az utolso lesz most fél éves korában :)
2016. márc. 13. 14:53
 3/12 A kérdező kommentje:
vajdasági vagyok amugy.:)
2016. márc. 13. 14:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a veszettségiig ne vidd ki az utcára, max a kertedbe (ha van). :)

nekem is Bichonom van :)

2016. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az a macskapestis???
2016. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

akkor fél évig nem mehet ki?ugyanmar hulyeség:) nekem doki azt mondta ez az oltas utan kivihetem ra egy hetre:)



olvasd el neten mi a macska pestis:)

2016. márc. 14. 11:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Valószínű nálatok más az oltási program, talán az oltási anyag is. Mo-on 6 hetes kortól 2 parvó ellenit és 2 kombináltat kapnak a kiskutyák, felváltva két hetente. Ez befejeződik 12-13 éves korra, utána lehet vinni az utcára sétálni. Ha felétek máshogy van, akkor a helyi állatorvost kéne megkérdezni.
2016. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*12-13 hetes, nem éves természetesen :)
2016. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
20dikan lesz 12hetes :) igen nekem azt mondta a doki ha a második oltást megkapja rá egy hétre vihetem ki.4ampulla van nálam.a könyvecskét meg a chipet 6honapos korban kapja :) az normális hogy 2kg30deka ?😂 kis dagi :)
2016. márc. 15. 17:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szobatiszta.ez a másik ami aggaszt mennyit kint vagyunk nem pisil de nem kakil kint.bejovunk rögtön pisil😯 úgy érzem sosem lesz szobatiszta.van letéve kutyapelus is.nem mindig ott végzi a dolgát:/
2016. márc. 15. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!