Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya eladásához számla?

Kutya eladásához számla?

Figyelt kérdés
Jófogáson nézelődtem , és láttam , hogy vannak szaporítók , akik számlával adják a kutyát, de törzskönyv nélkül. Ez mégis milyen számla? Vagy ez micsoda? Illetve ez minek kell?

2016. márc. 13. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A NAV miatt, gondolom.
2016. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom de gondolom, hogy lehet venni kutyát mint őrkutya az pedig eszközbeszerzésnek minősül ami után lehet valami áfát vissza igényelni, meg lehet valami eredetiség igazolás is h nem loptad a kutyát. A számlás kutyában van chip? mert lehet ahhoz kell nem tudom csak logikus gondolatok
2016. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó, az eredetiség igazolás a törzskönyv lenne. Munkakutyát nem a jófogásról veszünk. A chiphez nem kell számla. A NAV miatt ven.
2016. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Törzskönyv mellé mi adásvételi-szerződést kaptunk. Számla nem volt.
2016. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törzskönyv,útlevél,adás-vételi ÉS számla.Igy vettem a kutyámat.Tenyésztőtől.Ez kellene hogy az elfogadott legyen.
2016. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!