Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet izmositani a kutyat?

Mivel lehet izmositani a kutyat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 08:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Kolyokkorban mindenkeppen sok mozgassal, kesobb adhatsz neki kalciumtablettat de ne vidd tulzasba!
2016. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

A kalcium mitől izmosít???

1 éves korig ne izmosítsd. Játsz vele sokat, de ne vidd túlzásba, csak amennyit bír. Engedd, hogy minél többet mozogjon szabadon. Adj neki jó minőségű kaját. Később lehet edzeni, pl súlyhúzással (gondolom bull típusúd van.)

2016. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ha a csontjai nem erosek ugy nem lehet izmositani, ehhez viszont kalcium szukseges
2016. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

nekem kan american bullym van.

csak séta játék volt.

most 1.5 éves és színtiszta izom.

de amugy van kutyáknak tömegnövelő!

edzés előtf kell neki adni fehérje meg ilyenek vannak benne.

fél kg. 15000 ft.

2016. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

1,5 éves koráig sehogy. Ízületét tönkre vágod.


Etetés ami sokat számít pl BARF -étrend kölyök korától kezdve!

1,5 éves kora után pedig úszás,dombon le fel futtatás pl labdával,súlyhúzás fokozatosan.

2016. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen staffim van :) szoktam vinni futni meg huzattam is vele regebben gumit..ha jobb ido lesz akkor megint eloveszem..csak hat nem nagyon akar izmosodni..tudom hogy nem egyik pillanatrol a masikra megyez..kb mennyi ido mire latszodik rajta?
2016. márc. 14. 20:19
 7/30 anonim ***** válasza:

2 éves korára érik be.addig látszódni kell rajta.

1 éves koráig nől nyúlik a 2. évben márcsak szélesedik izmosodik.

2016. márc. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor, ha normális helyről vetted, törzskönyvvel.
2016. márc. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Annyira hulyeseg hogy egy kutya csak akkor fajtiszta meg igazi kutya ha torzskonyves..meg most ezzel azt mondod hogy csak akkor fog latszodni rajta az izom ha torzskonyves..?!😂
2016. márc. 15. 09:08
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem, csak egyrészt akkor bármilyen fajta lehet benne, másrészt semmi garancia nincs arra, hogy megfelel a standardnak. Keress vissza, pont most volt egy kérdés, hogy vettek egy staffit és kiderült, hogy valami bulldog jellegű keverék. És rengeteg ilyet láttam, ahol a fajtatisztának vett kutyáról kiderült, hogy keverék. És igen, tudom, láttad a szüleit... Vagyis egy kant és egy szukát, akikre azt mondták, hogy azok a szülei.
2016. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!