Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben, az Agrár utáni...

Debrecenben, az Agrár utáni helyen, ahol el lehet engedni a kutyusokat, ott mennyire sűrű a kerítés?

Figyelt kérdés
Ma délután mennénk oda először, ahova elvileg azt mondták, benzinkutat építettek volna, de nem tudjuk, h kiskutyánk nem-e tudna onnan kimenni.
2010. ápr. 3. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szoktak ott kölykök lenni,nem mászott még ki egyik sem.Ne aggódj emiatt,a kiskutya ritkán megy messzire a gazditól.

2010. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia!

végül nem oda mentünk, kisétáltunk a nagyerdőre, mert írták h rendőrök is szóltak már ha valaki bent volt a kutyájával, meg elég szemetes hely. nem tudom, én speciel még nem jártam ott.

félek én mindig, támadta már meg kan kutya(enyém kislány), úgy is h az jött nekünk, úgy is h az én kutyusom ment kicsit közelebb megnézni a kutyát:S azóta nem engedtem el:(

2010. ápr. 3. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!!


Nekem amstaff lányom van.

A sportuszoda hátamegett elkerítetlen terület, a ebek sokan vannak ott.

2010. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én sokat járok oda,még nem volt gondom rendőrökkel. Szemetesnek nem szemetesebb mint akárhol máshol szerintem

2010. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!