Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babézia után lehet-e? . (lent)

Babézia után lehet-e? . (lent)

Figyelt kérdés

Egyszer már írtam, de nem nagyon nyugodok meg, ezért elnézést kérek. Tegnap a kutyusom rosszul lett, levittük orvoshoz. Azt mondta hogy 1napig semmit sem ehet. Vízet ihat. Az lenne a kérdésem hogy kamillás teát lehet-e neki addni? Talán mostmár jobban van, csak ugye nem kap kaját, és nincs kedve annyira szaladgálni, de azért mászkál.

Illetve a másik kérdésem ha nincs láza akkor nincs gond? (38,2 volt a hőmérséklete, úgy tudom az nem láz. )

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2010. ápr. 3. 12:52
 1/4 anonim válasza:
nemlehet (fent)
2010. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idefigyelj Én már írtam tegnap hozzád. Az én kutyámnak 10 (azaz tíz!!!!) % esélyt adtak rá hogy túlélje! Túlélte. 39-39,5 felett már láz. Neki közel sincs ennyi láza! De hogy elhidd,hogy a kutyosomosat nem kitaláltam,itt az adatlapja: [link] . Semmi baja nem lesz. Az én kutyám már rohangál,tök normális. Ráadásul mi 8 (!) infúziót kaptatok,ti meg egyet! Semmi baja nem lesz. Normális hogy nem mozog olyan sokat,az már jó ha csóválja a fárkát,meg ha fel is kel a helyéről,nem pedig alszik!

Nyugi,nyugi,nyugi! Jobbulást

2010. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Azt borzasztónak tartom, hogy a kutya nem ehet. Ki a dokitok? Van neki diplomája? Az igazán babesiás állatnak nincs étvágya, semmit, de semmit nem eszik. Akkor lép a gyógyulás útjára, ha már a kezedből rá tudod tukmálni a kaját. Etesd a 'jó Istenit', mert még nehezebben fog gyógyulni. Könnyű kaját, amit nagyon szeret. Lehet parizer vagy virsli - a lényeg, hogy ne túl zsíros, nehéz kaja legyen.

Azért szívesen beszélgetnék a dokiddal :(

Egy állategészségügyi végzettséggel rendelkező szakmabeli

2010. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom 1,5 éves és most volt másodjára babéziás. Most láza nem volt (!), ennek ellenére három napig injekciózták + 1 infúzió, és nagyon rosszul volt. Mi az, hogy nem ehet???? Én húslevest főztem neki, és a kezemből etettem, hogy legalább pár falat lemenjen a torkán.

Most már jól van. De idő kell nekik, hogy rendbe jöjjenek.

Ha súlyos beteg vagy, és kezelést kapsz, te sem ugrasz ki másnap az ágyból, mintha mi sem történt volna!!

2011. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!