Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja? Annyira...

Lehet valami baja? Annyira aggódom!

Figyelt kérdés

az a helyzet h a kutyusom orrán középen egy csíkban az orra kifakul (világos szürkés) ez valami baja van tőle?

múltkor takarítottam és beleszagolt a vegyszerbe nem láttem h bele dugta-e az orrát de lemostam az orrát lehet h ez?lehet valami baja?a szaglását elveszítheti?hogyan lehet észre venni h elvesztette a szaglását??


2010. ápr. 3. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
vidd állatorvoshoz ha úgy gondolod hogy valami baja van
2010. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:

Soha nagyobb baja ne legyen!

Ha nagyon aggódsz, mutasd meg orvosnak, bár szerintem egy kis pigmenthiányba még nem halt bele senki.

2010. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De édes vagy!!!! :D:D:D

Az pigmenthiány, semmi, de semmi baja! Rengeteg kutyának többszínű az orra.

Ilyesmi, igaz?

[link]

[link]

2010. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:

A képen látható huskyknak hóorra van, nyárra elmúlik.

Lehet ennél sokkal világosabb, hogy még a felette lévő szőrön is átüt, az pigmenthiány, de az sem betegség, csak nem szép. :)

2010. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat valami ilyesmi de szerintem szép és az én kutyám a legszebb^^
2010. ápr. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!