Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vigyem orvoshoz?

Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
12hetes bichon kutyam van.habosat hány.öklendezik.nincs letorve játszik.eszik.csóválja a farkát.a hanyasba mindig ilyen kis szösz van,hajszál,fadarab.gondolom nem tudja ezeket megemészteni ezért oklendezi fel.

2016. márc. 18. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne odafigyelni, miket eszik fel a kölyök. Ha olyasmi kerül a gyomrába, amit nem tud megemészteni, azt kihányja.
2016. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elkerülhetetlen .főleg a hajszál.ha észre veszem hogy van valami a szájába természetes hogy kiveszem.de nem leshetem 24orabol 24et :/
2016. márc. 18. 10:20
 3/10 anonim ***** válasza:
A kiskutyák sajnos hánynak, és összeesznek dolgokat (persze erre figyelni kell). Szerintem amíg nincs letörve, eszik, játszik addig nem kell doki, persze csak ha nem hányt többször. Ha bármit észlelsz, nem eszik, kedvetlen, akármi, akkor doki.
2016. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Általában reggel hány.de tényleg mindig ilyen pöszmetek vannak benne meg haj.gondolom a pici gyomra nem emészti meg.mikor kiveszem ragja a földet.az a játéka.pedig annyi biszbasz van neki.mindig mast észak ki.:D normálisan eszik csak válogat-.-
2016. márc. 18. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában? Azt hittem egyszeri eset... Azért tényleg odafigyelhetnél jobban is. Ok, hogy egyszer-egyszer bezabál valamit, hisz kiskutya (bár az enyém 5,5 hónapos de eddig életében egyszer hányt) de hogy folyamatosan? Ott tuti nem jó valami.
2016. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy ertem hogy minden napos:) ma hányt másodszor.:)
2016. márc. 18. 15:37
 7/10 A kérdező kommentje:
Épp megint hanyt.De most az ebédjét:(az lesz a legjobb ha most felhívom a dokiját szerintem :(
2016. márc. 18. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2016. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy most válaszolok.Azt hogy ez ilyen kiskutyáknál normális.mostmara hála istennek nem hány.megszokta a kaját a pici gyomra .De viszont nagyon rossz:(nehéz vele.ő lett a főnök amit nem tudom hogy csinalt. Szerintem a nagy féltés volt az ok.
2016. ápr. 3. 00:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiskutya, persze, hogy rosszalkodik, de semmiképp se engedd, hogy ő legyen a főnök. Most még pici, könnyű a jó irányba terelni. Na, majd a kamaszkori alkalmi süketség:) Jó kutyázást!
2016. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!