Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami különbség?

Van valami különbség?

Figyelt kérdés
A staffordshire terrier és a staffordshire bull terrier között? Nézegettem a neten képeket és leírást, ha jól értettem utobbi zömökebb. De van angol és amerikai stafi is. És itt is az amerikai a zömökebb. Vagy a stafi bull és az amerikai stafi az ugyan az? Nekem egy angol staffim van lassan 1 hónapja fogadtam be és érdeklődök, hogy ez hogy van. Lehet hülyeséget kérdezek , de hát valahogy tanulnia kell az embernek és ahoz kérdeznie kell :) köszönöm a válaszokat.

2016. márc. 18. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem az utolsó kutya van ,de az az amerikai. Viszont azt mondták ő angol.... ezért nem értem a dolgot.

2016. márc. 18. 19:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Angol staff nincs. Ezek vannak:


- Amerikai staffordshire terrier

[link]


- Staffordshire bullterrier

[link]


- Bullterrier, amit hívnak angol bullterriernek is

[link]


Utóbbi ugye elég könnyen azonosítható a lófejéről.

A staffbullt is elég könnyű megkülönböztetni a stafftól, ugyanis a staffbull alacsonyabb, zömökebb, bulldogszerűbb a kis teste, meg a feje is egész más. Használd a google képkeresőjét, alég gyorsan látni fogod te is.

2016. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébiránt ha a kutyádnak nincs törzskönyve, akkor a "bull típusú keverék" a leghivatalosabb megnevezés, amit kaphat, és valószínűleg amúgyis annyiféle ilyen fajta van belekeverve, hogy isten nem bogozza ki neked még a DNS-éből se, hogy mik voltak az ősei.
2016. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!