Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya a képen...

Milyen fajta kutya a képen szereplő? Fajtatiszta szerinted?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Minden képen ugyanaz a kutyus látható,csak ugye más pozícióban. az utolsón kicsit vizes - séta után.


2010. ápr. 3. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Shi-tzu
2010. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
si-cu.
2010. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Shi-tzu. De hogy fajtatiszta e azt így nem tudom megmondani, élőben kéne látom. Azt mondják egyébként hogy amelyik kutyusnak nincs törzskönyve az nem fajtatiszta...nem tudom, szerintem attól még az, de mind1, ebbe ne menjünk bele. :)

Aranyos kutyi egyébként. :) A tiéd? Hogy hívják?

2010. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat.

Egyébként azért kérdeztem,mert örökbe fogadtam őt és hát úgy mondták,hogy shih-tzu, de mivel törzskönyve nincs én meg nem vagyok nagy szakértő fajtaismeretben...szóval értitek, gondoltam megkérdem más véleményét is.

2010. ápr. 3. 20:19
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagyon korrekt dolog volt részedről!
2010. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen, enyém, szerintem is nagyon aranyos. Charlie a neve. Tudom,hogy mivel nincs törzskönyve, ezért nem számít fajtatisztának valaki szerint. Nem akarom szaporítani vagy ilyesmi,csak úgy érdekelt.
2010. ápr. 3. 20:21
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szép volt tőled, hogy örökbe fogadtad!!:) Egyébként tényleg shi-tzu :)
2010. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nagyon szívesen örökbe fogadtam őt. Mindig is vágytam egy benti kutyusba és hát ő lett az :) imádjuk.
2010. ápr. 3. 20:30
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Hát én nem tom, de randa az biztos xDDD
2010. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen utolsó...
2010. ápr. 3. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!