Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha ezt csinálja a...

Normális ha ezt csinálja a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Szóval megeszi a sarat, a füvet, meg a bogarakat is, plusz a bogarakat ahogy megöli utána fetreng rajtuk még egy darabig. Nemtudom normális dolgok-e ezek mert ő az első kutyám úgymond.
2016. márc. 22. 13:14
 1/4 anonim válasza:
Füvet akkor ehet, ha ég a gyomra, vagy vmiben hiányt szenved. A bogarakkal nekem is szoktak játszani, ez szerintem kölyöktulajdonság, viszont ha én látom, hogy meg is akarja enni, inkább elveszem tőle, hiszen pl a cserebogarak parazitákat hordozhatnak. Sose tudni.
2016. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hm érdekes hogy azért eszi a füvet, pedig mindig adok neki valamit ha látom rajta hogy esetleg éhes.

Én is elszoktam venni tőle, de hát nem lehetek ott mindig és nem tudok rá vigyázni ha megesz valami olyat amit nem szabad :(ezért félek.

2016. márc. 22. 15:10
 3/4 anonim válasza:
Hiány alatt vitamint vagy hasonlókat értettem. És gondoltam hogy elveszed tőle.
2016. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"pedig mindig adok neki valamit ha látom rajta hogy esetleg éhes."


Így lesz egy jó kövér kutyád. Meghatározott időpontokban kapjon meghatározott mennyiséget. Ne akkor, amikor éhesnek tunik, egészséges kutya mindig enne.

2016. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!