Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bio, gmo mentes kutya, cica...

Bio, gmo mentes kutya, cica táp honnan rendelhető?

Figyelt kérdés

2016. márc. 22. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem barfozol inkább?
2016. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orijen pl ilyen. Foleg a red es tundra.
2016. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Első válaszoló!

Szerintem a barf mellé szükséges a tápos kiegészítés, mert nem hiszem, hogy a mai húsokban van elegendő tápanyag (már a zöldségekben is jelentősen csökkent a vitaminszint).

2016. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Barfozok én is. Csak a barfnak a frissesség a lényege. Boltból nem veszek sem magamnak sem a kutyáimnak húst, hanem tanyáról, illetve pl csirkében tanyasi csirke. Vidékről ismerőstől hozom a húst, friss és finomabb bármelyik bolti mosléktól. Zöldségeket pedig saját magam termesztem. Szerintem ettől jobb nem lehet nekik :) amúgy nem első vagyok, de a választási lehetőségek közül én a barfot ajánlom mindenkinek, mert a tápban túl sok minden van, amit nem kellene naponta megkapnia.
2016. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, kedves 4. :)
2016. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!