Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki linkeljen be egy...

EasyHUN kérdése:

Valaki linkeljen be egy oldalt ahol lehet kapni kútyának zöldkagylóport légyszi?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 00:26
 1/4 elwera ***** válasza:
100%
Embernek valót a Dm-be vettem, kapszulában, biztos jó az kutyának is. Valószínűleg ugyanaz van benne.
2016. márc. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kutya tápokat forgalmazó webáruházak többségében van zöldkagyló por is. A dm-ben is lehet kapni én pl. azt adom.


(De tényleg jó lenne, ha utána olvasnál a barfnak, rendesen, alaposan, mert ártani is lehet ezzel az etetéssel, ha valaki nem veszi komolyan és nem tanulja meg a kötelező "köröket", ami saját kérdésekből 100%, hogy nem fog menni.)

2016. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt adom a kutyámnak, bár embereknek van de a kutya is ugyan úgy szedheti. Ár arány értékben ez a legjobb. Még erre nem találtam rá addig a Dm-ben kapható Zöldvér Zöldkagyló kapszulát szedte.

2016. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek
2016. márc. 24. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!