Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan értesem meg a kutyámal...

Hogyan értesem meg a kutyámal hogy én vagyok a falkavezer?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy nekem kel ki menni mindig elsőként az ajtókon. A lépcsőn a hátamögott kel jönnie nem rohantam előre. És asszem megjelenés vele olyan feladatot csinálni amit ő nem akar.. Etetési mindig le ültettem. Ezen kívül még miket kel vele csinálnom?

#Kutyafalkavezerfeladatokkebzes
2016. márc. 24. 07:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért a telom javít.
2016. márc. 24. 07:39
 2/8 anonim ***** válasza:
jönnek az okosok leírják! Hallotag? Engedelmességi....Itt is olvashatsz: [link]
2016. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasni sokat a falkavezérségről, hogy megértsd a lényeget, és ne a gyakorlatoktól várd a csodát :)
2016. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
morogj neki jó hangosan, vicsorogj rá meg hugyozz be minden sarokba hogy megjelöld a területed.
2016. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4#SZERINTED BE FOGOK PISILNI A LAKASBA? :O
2016. márc. 24. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ha a kutyád csak abból ért, akkor muszáj lesz. nyilván komolyan gondoltam.
2016. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

1. módszer:

Amikor eszik akkor értesd meg vele hogy te belenyulhatsz a táljába és el is veheted, ezt csináld többször és idővel meg fogja érteni.


2. módszer:

Amikor eszel akkor mindig te egyél először és csak utána a kuytád (a farkasoknál is így van, a falkavezér eszik először és csak utána az alattalévők)


3. módszer: Ha rosszat csinál szólj rá hangosan és határozottan hogy "Nem!"


4. módszer: ha rosszat csinál akkor rakd rá a pórázt és vezesd el a pincébe/a padlásra utána hagyd egyedül és zárd be és ne engedd ki amíg le nem higgad. Egy idő múlva menj érte és engedd ki. Amikor rossz csináld ezt és állítólag lecsillapodik.

2016. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: megtennéd, hogy inkább többet figyelsz, és kevesebbet szólsz hozzá, amíg még azt is nehezen ismered fel, hogy melyik a kutya feje meg a farka? Pincébe zárni a kutyát büntetésből, komolyan? Végiggondoltad te ezt, vagy csak olvasgatod önjelölt 12 éves "kutyakiképzők" weboldalait? Próbálj meg nem ártani az ittléteddel, kérlek, és nem hülyeségeket terjeszteni, meg megharaptatni vadidegen gazdákat a kutyájukkal (ebből a kajába nyúkálósból simán lehet sebészet ugyanis).
2016. márc. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!