Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok eladó yorkit, vagy...

Tudnátok eladó yorkit, vagy esetleg van valakinek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem rég halt meg a kiskutyám, félévesen.. elvileg megbízható tenyésztőtől vettem, leutaztam vidékre is.

Aztán most féléves korára kiderült hogy vesebeteg, kapott a kis drágám gyógyszerkúrát, de nem segít se a műtét, ami ráadásul nagyon drága lenne, és nem is hozna javulást;( le kell altatni..

Van valaki aki tudna olcsón, esetleg elajándékozott yorkiról?


2016. márc. 24. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg érdeklődj itt:

[link]

2016. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki semmiből sem tanul? Tenyésztőtől vegyél (VALÓDI tenyésztőtől) törzskönyvvel, garanciával, szerződéssel. Ez 120-150 ezer Forint, és akkor nem jársz úgy mint az előzővel.
2016. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olcsón, elajándékozott yorkit ne vegyél. Az előző kutyád legyen már elég tanulság!


Mit jelent az, hogy elvileg megbízható tenyésztő? A tenyésztő ad törzskönyvet, garanciát vállal az örökletes betegségekre (hogy azok nem fordulnak elő az általa tenyésztett kutyákon). Ilyen helyről kell kutyát venni.

Kennelből, törzskönyvvel, szerződéssel, eü. szűrt szülőktől. Igaz, az nem olcsó, de a minőséget (ami ez esetben az egészség, a küllem mellett), meg kell fizetni.

2016. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bollocks ***** válasza:
Azt meg lehet tudni, hogy az előző kutyád melyik kennelből volt?
2016. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

VALÓDI tenyésztőtől vettem a német dogomat.150.000-ért tk,szülők,testvérek,régi tenyészet díjakkal.A kutyám mégis epilepsziában ment el 6 hónaposan.Felajánlott a tenyésztő másik kutyát.Nem fogadtam el,de nem azért mert nem bíztam benne hanem mert elvitte a szívemet magával a kicsikém.Néha belefutsz az ilyenbe.Sajnálom kérdező a picidet,kegyetlen fájdalom tudom.


Azt javaslom ne itt keress kutyust.Menj el kiállitásra,nézd meg jól a kutyákat,a gazdáikat beszélgess velük látogass meg többet otthon nézd meg hol és hogyan tartja a kutyáit.És utána válassz.Szerződéssel tk-vel,oltással chippel inditócsomaggal stb...De most egy picit gyászolj...Kitartást.

2016. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Mindenképpen várok,csak közel 200.000 forintba volt a kutyus, és 3hónapot volt velem.. ezek után jogos a félelmem szerintem:(

2016. márc. 25. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!