Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az erősebb kutya? Ha...

Melyik az erősebb kutya? Ha összecsapnának?

Figyelt kérdés

Tibeti masztiff vs kaukázusi juhász

Tibeti masztiff vs Leonberger

Leonberger vs kaukázusi juhász

Tegyük hozzá hogy ereje teljében lévő kan alfahímekről van szó, mindegyik harcedzett és így nem az egyén ügyességén múlik a harc kimenetele, hanem a fajra jelemző tulajdonságokon. Csakis kizárólag kíváncsiságból kérdezem.



2016. márc. 25. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. kb egy kategória, de én a tibetire tippelnék

2. tibeti nyerne. a leonbergi jámbor

3. kaukázusi

2016. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ááh a tibeti masztiff legyőzné mindegyiket a kaukázusi juhászt is.

Nekünk volt t.masztifunk és beceneve "Csendes Gyilkos " volt igazi akaratos ,kitartó eb.

Leonbergi vs Kaukázusi juhász asszem a leonbergi.

De ez akármitől függhet mindegyiknek van esélye.

2016. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Amelyik b..kufircol.
2016. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tibeti masztiff.

A kau meg talan legyozne a leonbergit...

De ha eros kutyat akarsz akkor Kozepazsiai vagy Kangal,ezeknek nincs ellenfeluk.

2016. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez egyedfüggő. Amelyik dominánsabb. Erőben kb. egyformák. A leonbergi azért kevésbé domináns és agresszív fajta, nagyobb esély van rá, hogy megadná magát.


A tibeti, kau, káj, kangal, komondor, kuvasz, stb. típusú fajták között lehetetlen ilyen rangsort állítani, teljesen egyforma fizikai és mentális adottságokkal rendelkeznek, úgymond egy kaptafáról származnak.

2016. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Tibeti és kau között mozog az első helyért a küzdelem. Na de nem a magyar kutya kereskedő vérfertőző kutyáiról beszélünk remélem hanem a neves vérvonalból származó utódoknak akik még igazi 1-2 szád évvel ezelőtt élt őseiktől örökölték adottságaikat.


Néhány évvel ezelőtt egy bácsit ismertem akihez sokat jártam le beszélgetni neki volt egy idősebb kauja miatta írtam az előbb a vérvonalból na az ő kutyája a fent említett igazi tökély volt. Helyi hülyegyerkek azzal heccelték az öreget,hogy van ő nekik egy pitbull ami 2 perc alatt elrendezné a kauját mert az több kutya viadalon is győztes volt és nagyon sokat ért. Elhozták egy szerencsétlen napon a pittet és addig beszéltek az öregnek az negativ véleményem ellenére,hogy bedobták a pittet az öreg előtte szólt,hogy enm tudja majd kivenni az állatot ha baj van. Ki kacagták és bedobták. 3-4 percig ugrálta körbe körbe a kaut. Aztán rá fogott a pittre s szerintem az első mozdulatra átharapta a gerincét 2-3 rángatás még volt és büszkén rá tette melső két lábát a pittre és lihegett. Mondom se kell a reakciót.Ha csak netről ismer valaki valamit az semmit se ér attól,hogy a tibeti marmagassága néhány cm magasabb mint a kaujé azért a kau sokkal több olyan funkcióval rendelkezik ami képes egy élet kioltására. Ősrománok területén medvelő hirében állt nem véletlenül !!!

2016. ápr. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ősrománok... :D

A kaut a románok a XX. században ismerték meg.

Medvét ölni egy kutya sem tud, még többen sem.

2016. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A romanok mar reg ota ismerik a kaut.

Talan a magyarok ismertek meg a xx szazadban.

Es igy igaz medvet olni egy kutya sem tud.(a kaut sokan ugy "becezik" hogy medveolo de ez nem a valosagra van alapozva). Meg egy farkast sem konnyu megolni,hallotam KAJ vagy Kangalrol aki farkast olt,soot van a youtubeon is video de kaurol meg azt sem lehet bizonyitani,hogy egymagaban meg tudja olni a farkast.

2016. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amugy ez a pittes mese aranyos es tetszik(meg ha kitalt dolog is :) )

Nagyon satnya es gyenge pasztorkutya kene,hogy egy barmilyen kemeny pitt elbanjon vele.

Vicces ahogy az ilyen kemenykedo redbull tulajdonosok probaljak elhitetni elsosorban sajat magukkal majd masokkal is,hogy az o kutyajuk elbanna egy KAJ,Kangal vagy akar KAUval is :)))

2016. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért beszélj néhány pakulárral, hogy mikor is kerültek be hozzájuk a kauk. Még a szovjetek is csak a XX. század elején kezdtek el komolyabban foglalkozni velük, pedig a volt szovjet tagállamaikban sok helyen volt kau.
2016. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!