Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kerdes az 1-ben. Lepcsoztete...

2 kerdes az 1-ben. Lepcsoztetes es Tukormodszer?

Figyelt kérdés

1; A kutyam meg fiatal (6 honapos) es kis/kozepes meretu (shiba). 4. lakunk es a felemeletre (ertsd kb 10 lepcsofok, onnan olbe vittuk fel, mert nem akarjuk, hogy izuletes legyen) eddig siman felment, mostansag meg betart es esze agaban sincs feljonni. Barhol mashol (munkahely kinn a setak alatt) siman felszalad, de ez a borzalmas 10 lepcsofok teljes drama. Nem erte itt semmi, nem esett el, nem ijedt meg, kb. 3 napja egyszer csak ugy dontott o itt nem hajlando feljonni. Barki talalkozott hasnoloval (akar olyan, hogy eddig siman beszallt a kocsiba aztan egyszercsak nem ilyesmi) valami tanacs?


2; Tukormodszer. Barhol olvasok rola igazabol sehol nem sikerult erdemben megtudnom pontosan ez mirol is szol. Nem az elmeleti resze (ezernyi okos gondolatot lehet olvasni rola, de aki nem teljesen sotet a kutyatartashoz es tajekozodott a megfelelo forumokon szerintem semmi uj nincs benne), sokkal inkabb a gyakorlat erdekelne. Ertelemszeruen csak korvonalazva.



2016. márc. 26. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a lépcsőzésben tudok segíteni. Hagyd ott azt majd utánad megy csak ne fordulj hátra. Tudom elég fura módszer de nálam bevált mert az én kutyim így tanulta meg a póráz nélküli sétát.
2016. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, ez "otthagyom es elmegyek" ez nem mukodik. Probaltuk es tudom, hogy sok iskola erre eskuszik, de sajnos a mi kutyanknal ez a fajta megoldas nem valt be. + csak ezzel a 10 fokkal van a baja, barhol mashol (ertsd mas hazban parkban barhol) nincs problema. El nem tudom kepzelni mi trauma erhette amiert ilyen szinten betart.
2016. márc. 26. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:

A tükör módszerre keress rá itt gyakorin, kibeszéltük már néhányszor :)


A lépcsőnél ti mit csináltok, amikor behisztizik?

2016. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!