Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó választás lenne?

Szerintetek jó választás lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok,párommal már régóta tervezünk egy border colliet.Én otthon dolgozok így sok időt foglakoznék vele szeretnék vele járni agilityre is verseny szinten és kiállításokra is.Rengeteg kennelt néztünk meg volt amit személyesen is meglátogattunk már.Tegnap találtam egy új kennelt ahol terveznek almot,tudtok esetleg valamilyen infót róluk,nektek mi a véleményetek róla ? [link]

2016. márc. 26. 13:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha 100%-os kiállítási kutyát akarsz, ne innen vegyél. Nincs annyi eredmény, nincs annyi tapasztalat....
2016. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten remek
2016. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat ! :)

Nekem jobban számít a kutya felépítése mint az eredményei..tudva hogy mi megy a kiállításokon..2 éve pusztult el Golden retriever kutyusunk ,vele rendszeresen jártunk kiállításokra sokszor szembesültünk hogy előre le vannak beszélve a dolgok.Ha jól látom még csak 2,5 éves a szuka ,szerintem nincs annyira kevés eredménye .Alapvetően nem szeretem a vastagcsontú mamut " bordert " mert nekem az már nem border collie .

2016. márc. 26. 15:42
 4/27 anonim ***** válasza:

Persze ez igaz :)

Mindenkinek más típus,felépítés tetszik. Szerintem a gazdi még nagyon fiatal, de ez a te döntését :)

2016. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én is kinéztem egy tök jó párosítást, de hanyagoltam mert nagyon fiatal a tulaj :/
2016. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs semmi baj ha fiatal ha érti a dolgát szűri a kutyákat ismeri a vonalakat, meg a betegségeket meg stb úgy döntöttem fel veszem vele a kapcsolatot szimpatikusnak találtam ahogy ír a honlapon :)Majd meglátjuk mi lesz belőle :)
2016. márc. 28. 21:38
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Se kiállításra, se sportra nem vennék innen. Bőven lehet jobbakat találni...
2016. márc. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

Elképesztő azért ez a gyakorikérdések néha :D amikor egy kennel meg sem kezdte a működését, de már fikázzák.

Szerintem, kedves kérdező, ha neked tetszik a kennel, tetszik az anyuka, akkor hagyatkozz a saját véleményedre. Annyi megmondóember van, annyi szájhős tenyésztő, én személyszerint itt legalább látok valós eredményeket és videókat a kutyáról munka közben. Már bocsánat, hogy ezt mondom, de ez jóval több, mint amit manapság egy rakás ún. "munkakennel" (mikiegér kupa 3. hely szülőktől) vagy akár csilivili kiállítási kennel elmondhat magáról.

2016. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
59%
Szerintem jó választás lenne kiállításra és agilityre is,Nyílván nem VB vagy EO akarsz nyerni :)Szerintem van eredményük bőven kiállításról, nem csak hazai kis neve nincs versenyről.Sportban is nem egy eredményük van.Szerintem eredményes kutya .
2016. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Titta véleményét egészíteném ki.

nem a "tenyésztő" korával van baj. de ennyi idősen, első borderrel kétlem, hogy lenne elég tudása a fajtáról ahhoz, hogy tenyésztésbe kezdjen. én ezt a legtöbbekről így gondolom, nem kell egyetérteni. ezzel nem akarom lehordani sem őt sem a kutyáját. lehetne jóval idősebb, temérdek kutyéval, akkor sem vennék tőle, mert nem az én típusom. de semmivel nem is győzött meg. le van szűrve a kutya, ennyi, ez jó dolog, az eredményeitől nem ájulok el.

2016. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!