Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugat a szomszéd kutyája?...

Miért ugat a szomszéd kutyája? Nagyon idegesítő. És ha rászólok hogy "nem ülsz le"! Akkor mégjobban folytassa. Elromlott volna a kutya? A többi kutya miért nem csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A szomszédunknak van egy puli kutyájuk. Állandóan ugat. Ha kell ha nem. Éjszaka nagyon szokta nyomni mint állat. Nem tudom, hogy miért ugat ??? Olvastam olyanról hogy, így vezeti le az idegét, mert hogy nem foglalkoznak vele, a többi szomszéd kutya csöndben alszik, beleértve a mi kutyáinkat is. Szóltunk már nekik de hiába, ha kell még a lakásba is nyomja. Egyszer a sötétben kimentem és "elbújtam a fa kerítésünk möge. Onnan pontosan ráláttam hogy mit is csinál a kutya. Nem volt semmi az ég adta egy világon az utcán de ő még is ugatott. Egszer megdobtam egy jó nagy kővel mert már nagyon ideges és mérges voltam. De erre a kutya mégjobban ugatott. BETEG AZ ILYEN KUTYA ??????????? Hétköznap amikor mennék suliba valamikor este is ugat. Miért ??????? Mi bánthassa a kutyus szívét ???????

2016. márc. 28. 02:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Idiota
2016. márc. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteg, valószínű nem foglalkoznak vele eleget. Ha dobálod meg kiabálsz vele, az csak hergeli.
2016. márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
az én szomszédom kutyája is ugat megállás nélkül, ha láncon van. ha meg elengedi, akkor meglép az utcára csavarogni. Az tény, hogy nemigen van vele foglalkozva.--csak egy kutyaként van tartva. valószínű vágyik a futkorászásra, vagy az ember általi foglalkozásra, azért ugat állandóan.
2016. márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 macdln ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon meglepő, de nálunk is pontosan ugyanez a helyzet. :D

Adott egy puli kutya és a két életképtelen gazdája (a szomszédaink). Havonta egyszer-kétszer viszik csak sétálni...no comment! Ezt azzal magyarázzák, hogy amikor elviszik nagy ritkán, akkor nagyon kifárasztják. (ja azzal a 2x2 óra sétával havonta) Igaz, hogy van kertjük, de nem is olyan nagy. Nekünk valamivel nagyobb az udvarunk, kertünk, az én kutyám kisebb testű és jóval idősebb is, de majdnem minden nap viszem sétálni. Hétvégente túrázunk is.

Ők a kutyájukat le se sz**ják! Csak megetetik. Azon kívül semmit nem tudok mondani. Egész napra ki van csapva az udvarra. Ez még önmagában nem is lenne olyan nagy baj (mármint, hogy kinti a kutya), de séták, játszás nincs. Oltva, féregtelenítve még soha nem volt, nemsokára 1 éves lesz. Csak a pasi dolgozik, a nő egész nap otthon van. Még egyszer sem láttam kijönni a kutyához. Sajnálom a kutyát, de már nagyon idegesít. Egész nap vonyít. Sokszor éjjel is rákezdi és minimum 1 óráig csinálja. Én csak képzeletben dobom meg, neked sem kéne igazából, nem ő tehet róla, ezzel csak felingereled! Én erélyesen rá szoktam szólni. Olyankor vissza vonul a teraszukra és csönd van pár óráig.

Néha lehetetlenség tőle aludni. Én itthon tanulok (gimiben vagyok magántanuló), de a tesóim még ált.-ba járnak és többször is hiányoztak már miatta. (persze ennek vége lett akkor, amikor elfogyott a 3 szülői igazolás)

Nem a szerencsétlen kutya a hibás, hanem az idióta gazdái!

Az bánthatja a kutyus szívét, hogy nem foglakozik vele senki. Ezt a szomszédokkal kéne megbeszélni.

(A mi életképtelen szomszédjainkkal ez is lehetetlen, vissza se köszönnek, nem, hogy beszélni lehetne velük :/ ,a kutyájukra nem szólnak rá soha, amikor ugat.)

2016. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

A kutyának az a baja, hogy nincs vele foglalkozva, nincsenek lekötve az energiái, el van hanyagolva, unatkozik, frusztrált emiatt.

Ez a gazdái hibája.

Ha megdobálod, vagy kiabálsz vele, attól nem lesz jobb, csak rosszabb, mint láthattad is.

A megoldás az lenne, hogy a kutyák mindennap jól elfárasztanák, hosszú sétákra vinnék, nevelnék.

2016. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
A puli terelőkutya. Ahhoz van szokva, hogy egész nap menjen, dolgozzon. A szomszéd kutya nyilvánvalóan csak a fűszálakat terelheti az udvarban, ezért ilyen. Te meg csak rontasz a helyzeten, mert bántod.
2016. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. márc. 28. 12:28
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez nagyon vicces.... :D:D:D
2016. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 macdln ***** válasza:
Utolsó, nem értem. Mi a vicces? :D
2016. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Kar,hogy nem vette eszre a szomszed,hogy dobalod a kutyajat...jol pofan kellett volna vagjon!
2016. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!