Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol és mennyiért lehet kapni...

EasyHUN kérdése:

Hol és mennyiért lehet kapni németjuhász kiskutyust?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100 ezertől fölfelé, függ a szülőktől, a kenneltől stb...
2016. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ő szimpatikus. Nézd meg a videóit. Szépek a kutyái, és nekik él.

2016. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

100 ezer vagy afölött leginkább


függ milyen kennel


hol?? nos nézz körbe melyik német juci kennelek vannak közel és abból válaszd ki melyik szimpatikus.

2016. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz könnyű dolgod. Jelenleg csak az MNJK által törzskönyvezett almok a hivatalosak. Viszont sok tenyésztő nem lépett be az MNJK-ba. Van, aki külföldi egyesületnél törzskönyvezi le az almot. Mivel kivették a külföldi fajtákat az állami vezérlésből, őszre új törzskönyvezési szabályok lesznek a MEOESZ alatt. Azt sem tudni, elfogják-e fogadni az MNJK-s papírokat.

Jobban járnál a jelen pillanatban, ha valamelyik környező országból lenne kutyád. Azt mindig lehet honosítani.

2016. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is most fog kiskutyát venni, én Debrecen és környékén kerestem, sajnos az ország ezen részén nincs túl nagy választék, viszont Pest környékén és a dunántúlon találsz bőven:) szerintem 70 és 100e között tudsz venni hobby célra egészséges szép törzskönyves kiskutyát:)
2016. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én igazából versenyre szeretném vinni.
2016. márc. 29. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor visszavonom amit írtam, ö nem versenyre tenyészt, hanem normális kiállású nem gnóm munkakutyákat.


Ha olyan süppesztett valagút akarsz ami korán derékféjós lesz de legalább a versenyen jó, akkor nem ö az embered.

2016. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen versenyre szánod a leendő kutyádat?
2016. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha kiállításra szánod, akkor minél jobb vérvonalat keress, ebben az esetben tényleg 100 és felfele és küllem tenyésztőtől, ha IPO v hasonló versenyekre gondoltál az ár akkor is itten körüli, de akkor mindenképp munkavonalból válassz kiskutyát.
2016. márc. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!