Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerika staffordshire terrier...

Amerika staffordshire terrier kutyám van de jó multkor találtunk benne kulancsot és most azon gondolkodunk hogy mit érdemes venni Bolha nyakorvet vagy a cseppet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 13:17
 1/10 A kérdező kommentje:
rosszul irtam bolha és kullancs elleni nyakorv*
2016. márc. 29. 13:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem kettő van, mindkettőre 3-4 havonta cseppet rakok, teljesen bolha és kullancsmentesek
2016. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ milyet veszel! Mi kiltix nyakörvet használunk egész évben, és mikor jön a jobb idő kb áprilistól októberig használunk cseppeket is! Ennek ellenére sajnos már így is volt a kutyusban kullancs de szerencsére csak kétszer! Én azt ajánlom, hogy használjátok mindkettőt, de ha nem akartok, akkor talan a cseppek jobbak! :)
2016. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És milyen fajta cseppek?
2016. márc. 29. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Bravectót vettem neki. Tavaly spot ont kapott (asszem Advantixot), volt benne pár kullancs.

Mivel 2 éves lesz, ez lesz a 2. nyara, remélem, bejön a Bravecto.

Ja és a csepptől függetlenül a corsóm babéziás lett, pedig nem is nagyon fertőzött a hely, ahol élünk.

2016. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen minőségi cuccot vegyél (ami sajnos nem olcsó). A legjobb, ha besétálsz az állatorvoshoz ott tanácsot is kapsz, meg cseppet/nyakörvet/tablettát is.
2016. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és a Bravectóthol tudom meg venni?
2016. márc. 29. 14:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi elég sokat mászkálunk erdőben, korábban Advantix spot ont használtunk 3 hetente, az is bevált, nem volt benne kullancs sose, aztán egy éve áttértünk a Foresto nyakörvre kényelmi okokból, azzal se.
2016. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Állatorvosnál.
2016. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen :)
2016. márc. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!