Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. Os.! Hogy tudnek segiteni...

S. Os.! Hogy tudnek segiteni a kutyamnak?

Figyelt kérdés
10 perce hoztam fel a setabol,lent hanyt mert evett fuvet de semmi baja nem volt. Elvegezte a dolgat, setaltunk ugy 1 orat. Feljottunk es nyujtozkodott, hogx a feneke a levegoben van. Lattam rajta hogy faj a hasa elkezdtem masszirozni de semmi. Most izt fekszik elottem, meg mindog latom hogy fajdalmai vannak. Egy kozepes meretu labradorrol van szo!
2016. márc. 29. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fájdalmai vannak, dokinak kell megmutatni. Nem ehetett még valamit séta közben?
2016. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt széklete? Azért nyújtogatja a lábát, mert görcsöl a hasa. Jó lenne, ha látná orvos, mert bélelzáródástól hasnyálmirigy gyulladásig bármi baja lehet.
2016. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Evett mielőtt sétált? Lehet gyomorcsavarodása van,a nagyobb testűeknél ez komoly.. sztem ha nem javul inkább menj dokihoz,inkább legyen felesleges para mint egy komolyabb baj..
2016. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!