Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy embert megmentettek a...

Egy embert megmentettek a GYK. Kommentelői, hogy a szaporítókat támogassa?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt akartam egy német juhászt venni. Először a Jófogáson nézegettem, érdeklődtem. Feltűnt, hogy törzskönyvet sehol nem adnak a fajtatisztának hirdetett kutyák mellé. Aztán megtaláltam ezt az oldalt, itt olvastam sokat a szaporítókról, kezdtem keresni tenyésztőt. Gyönyörű, okos, stabil idegrendszerű kutyát sikerült vennem, és most már értem azt a szólást is, hogy "Kutya nélkül lehet élni, de minek?"
2016. márc. 29. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de mi a kérdés?
2016. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább köszönetnek szántam, illetve azt kérdeztem volna, más is hallgatott-e az itt írókra. Mert én pl. nagyon örülök, hogy tenyésztőtől vettem a kutyámat, és csak később tűnt fel, hogy még kinézetre is teljesen más, mint a (sajnos felénk gyakori) fajtajellegű társai. Nem tudunk úgy végig menni az utcán, hogy ne dicsérjék meg, és ez akkora öröm számomra.
2016. márc. 29. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök! És annak is, hogy egyszer egy köszönet is jön a gyakorira (mert nem jellemző:)
2016. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezért van értelme akár nyersen is és 20-50 oldalon keresztül is írogatni,meggyőzni a leendő gazdákat. Lehet elgondolkodik rajta. Sőt sokszor volt,olyan hogy vki írta,hogy oké meg győztetek majd volt aki később feltett a kutyusáról képet és hogy melyik kennelből vette,örült,hogy bár nyersen és támadóan írtunk,de elgondolkozott rajta,inkább gyűjtött egy törzskönyves kutyára.


Van aki ezek ellenére is szapitól vesz,az meg így járt.


Mindenkit nem lehet "megmenteni" :)

2016. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetlen egy ember átgondolja a dolgokat, és jó irányba változik a véleménye, már megérte. Remélem sokan követik majd a példádat. :)
2016. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

hát sajnos én ezt nem tudom elmondani.

6 évvel ezelőtt vettem egy nagyon "színvonalas" kennelből 2 yorkit.

nagy betűvel írom:

120EZER FT VOLT DARABJA.

TKVEL SZŰRT SZÜLŐKTŐL MINDEN AMI KELL!

1. 6 HETESEN IDAADTÁK ŐKET

2. MINI YORKIK!!!!!!

3. OLYANNYIRA TÚLZÁSBA VITTÉK A BELTENYÉSZETETT A HÍRED KENNELBEN HOGY MA 6 ÉVESEK ÉS NEM TUDTÁK MEGTANULNI MI AZ A SZOBATISZTASÁG...

(MINDENT KIPROBALTAM,MEGTETTEM,DE NEM)

A KAN ( HA TENYÉSZTENI SZERETNÉM)

ALKALMATLAN LENNE MERT TÜZELÉSNÉL MEG SE SZAGOLJA A SZUKÁT...

A HUGOM 5 ÉVE VETT AZ OLXEN EGY NORNÁL YORKI CSAJT TK NELKUL OLTASI KONYVVEL,SOKKAL OKOSABB,ÉS NEM BETEGES AHOGY ITT ÍRJÁK SOKAN.

5 ÉV ALATT CSAK OLTÁSNÁL VOLT ORVOSNÁL.

ÚGYHOGY ENNYIT ERRŐL.

2016. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

6 hetesen egy tenyésztő sem ad el kölyköt és nem "mini" ként, valószínű törzskönyves szaporítok áldozata lettél.

2016. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor nekem szerencsém volt a tenyésztővel, mert én egy nyugodt, kiegyensúlyozott kutyát kaptam, akit 9 hetes korában adott ide a tenyésztő. A kutyasuliban, mikor először lőtt a kiképző, minden kutya szétszaladt, egyedül az enyém ült nyugodtan. Azt mondták, biztos süket, de szerencsére nem. Körülöttünk durrogtathatnak, tűzijátékokat lőhetnek fel, nem fél a kutyánk. Szerintem a megfelelő tenyésztés miatt ilyen jó az idegrendszere.

Én nem bántam meg, hogy nem szaporítótól vásároltam.

2016. ápr. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!