Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van vmi ritka/furcsa beceneve...

Van vmi ritka/furcsa beceneve a kutyádnak? Olyasmire gondolok, hogy pl. Zeusz a kutya, de te néha Topinak hívod, mert volt vele egy történet, amiért kapott egy becenevet.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Dana, és Danciculliumnak hívja az anyám :D Teljesen random :D
2016. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Van:)

Maximus a kutyam rendes neve, Max-nak szolitom de Tappancs-nak becezem neha mert nagyon nagy es vastag tappancsai vannak:)))

5 honapos kozepazsiai es kangal keverek.

2016. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
A volt kutyám bizsu volt. De általában torzsi, bazsa, bigyó. Persze ezt a legnagyobb tisztelettel és szeretettel. 😍😍💖
2016. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám neve Bundás, de Bundinak szoktuk hívni. A fura beceneve a Leo lett nem olyan rég. :D A története nem túl érdekes, annyi, hogy Leonardo DiCaprio a kedvenc színészem, és mikor megtudtam, hogy megkapta az Oscar-díjat, épp Bundival gyakoroltam egy trükköt. Kiörömködtem magam, aztán folytattuk a gyakorlást, és mikor sikerült neki, reflexből Leonak hívtam, mert annyit mondogattam az előtte lévő pár percben. Azóta ha Bundi nagyon ügyes valamiben, Leonak hívom. :D
2016. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

én nyuszinak szoktam becézni a kicsit, mert amikor nagy a fű(20-30 cm), úgy pattog benne, mint egy nyuszi :)

a nagyobbikat pedig nózinak, mert mindig megböködött az orrával, ha abbahagytam a simogatást :)

2016. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Alapból Dominak hívják a kutyám (Dominóból), de nagy boci szemekkel tud nézni, így régen, mikor így nézett mindig mondtam neki, hogy múúúúú, aztán ráragadt és egy jó ideje már Mumunak hívom. Hallgat rá :)
2016. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. A sztorihoz hozzátartozik az is, hogy eredetileg én Mumminnak szerettem volna elnevezni, csak páromnak nem tetszett.
2016. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám neve Lola, ebből adódóan Lolinak szoktuk becézni.

"Másik névként" viszont a Bogyesz ragadt rá, mert vannak nyuszijaink is, és amikor kint voltak ők is a kertben, akkor otthagytak maguk után néhány nyuszibogyót. A kiskutya nagy érdeklődve megszaglászta a bogyókat és meg is akarta enni. Ahogy hirtelen rá akartam szólni, nehogy megegye, nem tudtam hirtelen mást mondani, mint bogyesz...ez valahogy a 'nem eszel bogyót'-ból keletkezett :D

2016. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Babu az eredeti neve a kutyámnak, de pár hónapja csak: manci, mókusfül, manóka, lelkem, kalács! :D

Nem tudom miért hívom így, de hallgat rájuk, megismeri a hangsúlyt amikor mondom. :)

2016. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám neve Cappy. A szomszéd bácsi mindig azt mondja neki hogy gyere haza Kepe. Ez az ő szájából olyan aranyos és vicces.

Én gyakran hívom csak Kep-nek vagy Kíp-nek. Amikor szimattól és nem jön "Gyere már Kep" XD

Van amikor Kepócsi, Kepike és nagyon sokszor Muki :D vagy kutyifej.

2016. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!