Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől csinálhatja ezt a kutyám?

Mitől csinálhatja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
8 hónapos keverék szuka kutyusom, ha megsimítom a lapockájánál a hátát, akkor furán megrázkódik a háta és a szája is meghúzódik, mintha ilyen ideg meghúzná, vagy fájna neki picit. Viszont ezen kívül nem nyüsszent fel, nem is húzódik el, hagyja, hogy ott simogassam. Most van második napja, hogy ezt felfedeztem, nem tudom, hogy ezelőtt is volt e neki ez, vagy csak két napja. Mitől lehet? Egyébként most tüzel, bár nem tudom, hogy ezzel összefügghet e.

#kutya #fura visekledés
2016. ápr. 3. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A szukáknak a kan a hátán tornázik fedezéskor. Pont e miatt szokták mondani, szukának a legfinibb simi a háta, kannak pedig a mellkasa.
2016. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg ez lehet a dolog nyitja, ma simogattam ott és még tolta is oda a hátát, úgy tűnt élvezi. Csak közben rázkódik a háta meg a szája széle, és picit ijesztő. De akkor megnyugodtam.
2016. ápr. 4. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!