Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kb.8 hónapos máltai selyemku...

A kb.8 hónapos máltai selyemkutyám vaginája már egy hete folyamatosan vérzik és meg van dagadva, és úgy veszem észre, hogy eléggé fáj is neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ivarzik?
2016. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak tüzel, de basszus, ha a kutyád vérzik és fájdalmai vannak, akkor egy hétig nézed és még akkor sem dokihoz rohansz, hanem itt kérdezgetsz? Nem jósolok hosszú életet annak a kutyának.
2016. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy van kutyád, hogy a tüzelésről még SOSEM hallottál? Az igen, felelős gazdi lehetsz. Amint elmúlik irány az orvos időpontért ivartalanításra!
2016. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! És amúgy a kutyát az utcáról fogadtam be, kóbor kutya volt...
2016. ápr. 4. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez dicséretes, de ettől még nem leszel jobb gazdi.
2016. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az ivartalanítás lesz a legjobb megoldás, rengeteg előnye van. A méh daganatos, gyulladásos betegségeitől is megvéd. Addig ne vidd kanok közélbe és figyelj a tisztaságára, bár úgyis naphosszat nyalja szegény ilyenkor...
2016. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bár nem voltam felkészülve egy kiskutya befogadására, de nem hagyhadtam az utcákon kóborolni és igyekszem útközben mindent bepótolni.
2016. ápr. 4. 20:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Tüzel.

Most kb. 3 hétig nagyon vigyázz rá, hogy kankutya közelébe se kerüljön.

Utána, ha elmúlt, beszéld meg az állatorvossal az ivartalanítást!

2016. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt tartom aggasztónak, hogy 1 hétig nézted, ahogy vérzik a kutyád. Szerencsére most csak tüzel, de a következő ilyenbe belepusztul. Súlyos betegség is lehetett volna.
2016. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sippara ***** válasza:
Keress neki normális gazdát légyszi, aki nem nézi egy hétig tétlenül, hogy a kutya vérzik, majd írja ki gyakorira, hanem mondjuk ha már magától ennyire hülye, első nap elviszi állatorvoshoz.
2016. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!