Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen különleges keverékekkel...

Milyen különleges keverékekkel találkoztatok? Olyanokra gondolok, amikből azért nem jön veled szembe naponta 2 az utcán.

Figyelt kérdés
Én egyszer találkoztam egy kánaánkutya-malinois keverékkel. Illetve láttam képeken egy kutyát, akit Amerikában az utcán találtak és állítólag mudi-corgie keverék. Nem tudom, hogy tényleg az-e, de a feje nagyon mudis, a szőre is göndör, de a lábai rövidek, mint a corgie-nak.
2016. ápr. 5. 17:05
1 2
 11/11 icu75 ***** válasza:
100%
Egyik ismerősnek régen volt egy rotti-labrador keverék szukája,gyönyörű volt éjfekete,nagyon szép szálkásabb izomzattal,aminek minden négyzetcentijét kiemelte a lakkfekete szőre,a feje inkább rotyis volt kicsit finomabb fejrésszel,hosszabb fanggal, ezenkívül sárga szemei voltak ami azért kicsit félelmetessé tette. Nagyon jó,dinamikus sportkutya volt.
2016. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!