Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes kutyát hány foktól...

10 hetes kutyát hány foktól lehet kint tartani?

Figyelt kérdés
Labrador retriever kutyáról van szó.
2016. ápr. 5. 17:11
 1/7 anonim válasza:
51%
Jajj szegény :(
2016. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

miért is szegény?

ha van egy jól megcsinált hőszigetelt kutyaháza akkor 1-2 hét múlva már lehet kint szerintem:) DE emellett ugyanúgy foglalkozni kell vele, mintha bent lenne!

2016. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
10 hetest még nem lehet, melegtől függetlenül. Még csak most érkezett, ne sokkold ezzel szegényt. 3-4 hónap múlva kezdd el kiszoktatni.
2016. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk amikor kiskutya érkezett egyből kint volt, napközben végig vele voltunk simiztük, játszottunk vele éjszakára elfáradt és végigaludta az éjszakát. Az első egy hét kb minden nap ugyanígy telt, aztán fokozatosan csökkentettük a vele töltött időt (hogy szokja azt is ha egyedül van) és nagyon szépen megszokta a helyet és tökéletes családikutya vált belőle:)
2016. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is 1-2 hét múlva gondoltam akkor már éjszaka sincs igazán hideg vagy a 10 fok körüli hömérséklet hideg egy ekkora kutyának?
2016. ápr. 5. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jó a kutyaház akkor nem:)
2016. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

10 hetes kutyát 6 hónapos korától lehet kint tartani. :)


Nem az a lényeg, hogy megfázik-e, hanem az, hogy egy "csecsemő" társas lényt nem teszünk ki egyedül az udvarra, mert nem tesz jót a pszichés fejlődésének. A labrador amúgy is nagyon embercentrikus kutya, alapvetően inkább benti (vagy kinti-benti) tartásra való.

2016. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!